نونهالان مهدالرضا هم نوا و هم دل و درحمایت از کودکان مظلوم یمنی کشتار کودکان بی دفاع یمن توسط رژیم سفاک آل سعود را محکوم کردند .

نونهالان مهدالرضا هم نوا و هم دل و درحمایت از کودکان مظلوم یمنی کشتار کودکان بی دفاع یمن توسط رژیم سفاک آل سعود را محکوم کردند .
اردیبهشت ۲۲, ۱۳۹۴
91 بازدید

      نونهالان مهدالرضا مجتمع فرهنگی شهید آیت ا… مدرس(ره) گرد هم آمدند تا بگویند برادر و خواهر یمنی کوچکم ، ما هم پشتیبان شماییم و دیدن شهادت شما باعث رنج و اندوه ماست.این خردسالان با قلب های کوچک خویش بهترین همدلان کودکان بی گناه یمن هستند تا با فریادهای مرگ بر آل سعود، […]

 

 

 
نونهالان مهدالرضا مجتمع فرهنگی شهید آیت ا… مدرس(ره) گرد هم آمدند تا بگویند برادر و خواهر یمنی کوچکم ، ما هم پشتیبان شماییم و دیدن شهادت شما باعث رنج و اندوه ماست.
این خردسالان با قلب های کوچک خویش بهترین همدلان کودکان بی گناه یمن هستند تا با فریادهای مرگ بر آل سعود، مرگ بر اسراییل و آمریکا التیامی بر آلام و زخم های کودکان شهید و مجروح یمن باشند .
نونهالان ؛ گرچه کوچک اما با دل های بزرگ دو هم جمع شدند تا به کودکان بی دفاع یمنی اعلام کنند که مدافع حقوق آنان هستند و با فریادهای مرگ بر آل سعود، جنایت های آنان را محکوم می کنند و ندای حق طلبی سر دادند تا تاریخ در ذهن خود ثبت کند که مسلمانان جهان از کوچک و بزرگ همواره مدافع حقوق بشریت و انسانیت هستند.
از برنامه های دیگر این حرکت نمادین می توان به رنگ آمیزی طرح » به کدامین گناه کشته شدند « و به آتش کشیدن کاریکاتور آمریکا و اسرائیل جنایتکار اشاره کرد .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

{jcomments on}