مراسم شام غریبان شهادت امام حسین(ع) و ۷۲تن از یاران باوفایش‎‎ در زیارتگاه شهید آیت الله مدرس(ره)

مراسم شام غریبان شهادت امام حسین(ع) و ۷۲تن از یاران باوفایش‎‎ در زیارتگاه شهید آیت الله مدرس(ره)
آبان ۱۴, ۱۳۹۳
96 بازدید

    مراسم شام غریبان شهادت امام حسین(ع) و ۷۲تن از یاران با وفایش‎‎با حضور محبان سیدالشهدا و ارادتمندان حضرت حسین بن علی (ع) در جوار زیارتگاه شهید آیت الله مدرس(ره)برگزار شد.   بنا به گزارش روابط عمومی موسسه، در این مراسم که با حضور نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی، مدیر عامل موسسه، فرماندار، […]

 

 

مراسم شام غریبان شهادت امام حسین(ع) و ۷۲تن از یاران با وفایش‎‎با حضور محبان سیدالشهدا و ارادتمندان حضرت حسین بن علی (ع) در جوار زیارتگاه شهید آیت الله مدرس(ره)برگزار شد.

 

بنا به گزارش روابط عمومی موسسه، در این مراسم که با حضور نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی، مدیر عامل موسسه، فرماندار، مسئولین شهرستان و دلدادگان آن حضرت انجام شد، حجت الاسلام و المسلمین وحیدی استاد حوزه و دانشگاه به ایراد سخنرانی پرداخت و در ادامه مداحان اهل بیت(ع) ضمن نوحه سرایی عزاداری و عزاداران حسینی در عزای مولای مظلوم خود خون گریستند و آیین غمبار شام غریبان را به جای آوردند وبا پیام آور کربلا زینب کبری (س) همدردی نمودند.

 

از برنامه های دیگر این مراسم حرکت نمادین کاروان اسرای کربلا توسط هیئت جان نثاران ابوالفضلی کاشمر و جمع کثیری از عزاداران به زیارتگاه شهید آیت الله مدرس(ره) بود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

{jcomments on}