در هفتاد و هشتمین سالگرد شهادت آیت الله مدرس(ره) ؛ کاشمر با حضور شاعران آیینی انجمن ادبی رضوی شعر باران می شود

در هفتاد و هشتمین سالگرد شهادت آیت الله مدرس(ره) ؛ کاشمر با حضور شاعران آیینی انجمن ادبی رضوی شعر باران می شود
آذر ۳, ۱۳۹۴
104 بازدید

    در آستانه هفتاد و هشتمین سالگرد شهادت آیت الله سید حسن مدرس(ره) و نیز به مناسبت فرا رسیدن ایام اربعین حسینی، شاعران انجمن ادبی رضوی، میهمان مجتمع فرهنگی شهید آیت الله مدرس(ره) در شهر کاشمر می شوند .در این شب شعر آیینی که ۸ آذر ماه به همت موسسه آفرینش های هنری آستان […]

 

 

در آستانه هفتاد و هشتمین سالگرد شهادت آیت الله سید حسن مدرس(ره) و نیز به مناسبت فرا رسیدن ایام اربعین حسینی، شاعران انجمن ادبی رضوی، میهمان مجتمع فرهنگی شهید آیت الله مدرس(ره) در شهر کاشمر می شوند .
در این شب شعر آیینی که ۸ آذر ماه به همت موسسه آفرینش های هنری آستان قدس رضوی و مشارکت موسسه آستان مبارک حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) و زیارتگاه شهید آیت الله مدرس(ره) برگزار می گردد، محمدجواد غفورزاده(شفق)، محمدعلی سالاری ثانی و غلامرضا شکوهی از اساتید پیشکسوت انجمن ادبی رضوی، حضار را از اشعار خود بهره مند می نمایند.
همچنین محمدمهدی سیار شاعر کتاب «بی خوابی عمیق» و علی محمد مودب صاحب کتاب «عاشقانه های پسر نوح»، دو شاعر جوان آیینی سرای ساکن پایتخت هستند که به دعوت انجمن ادبی رضوی در این محفل سوگواری شرکت کرده و به شعرخوانی می پردازند.
گفتنی است انجمن ادبی رضوی با سابقه بیش از ۲۵ سال فعالیت در حوزه شعر آیینی و مذهبی تا کنون شب شعرهای ملی و بین المللی متعددی را در مشهد و سایر شهرهای کشور تدارک دیده است. شب شعرهای «ملکوت هشتم» به مناسبت ایام دهه کرامت و شب شعر بین المللی «رسول عشق» در مقام حضرت محمد(ص) با حضور شعرایی از کشورهای هندوستان، پاکستان و افغانستان از آن جمله است.