گردهمایی بانوان حافظ ، قاری و مرتلان قرآنی شهرستان در آستانه ماه مبارک رمضان در زیارتگاه شهید مدرس

گردهمایی بانوان حافظ ، قاری و مرتلان قرآنی شهرستان در آستانه ماه مبارک رمضان در زیارتگاه شهید مدرس
خرداد ۱۷, ۱۳۹۵
108 بازدید

همزمان با رحلت امام راحل و قیام ۱۵ خرداد گردهمایی با حضور قاریان ، حافظان و مرتلان قرآنی شهرستان در جوار زیارتگاه شهید آیت ا… مدرس(ره) برگزار گردید . محمد یعقوبی مدیرمجتمع فرهنگی شهید آیت ا… مدرس (ره) در این گردهمایی ضمن عرض تسلیت سالگرد رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و گرامیداشت یاد و خاطره […]

همزمان با رحلت امام راحل و قیام ۱۵ خرداد گردهمایی با حضور قاریان ، حافظان و مرتلان قرآنی شهرستان در جوار زیارتگاه شهید آیت ا… مدرس(ره) برگزار گردید .
محمد یعقوبی مدیرمجتمع فرهنگی شهید آیت ا… مدرس (ره) در این گردهمایی ضمن عرض تسلیت سالگرد رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان قیام خونین ۱۵ خرداد به تبیین سیره و زندگی شهید والامقام آیت ا… مدرس(ره) پرداخت .
ایشان از این شهید بزرگوار با عنوان نمونه ای بارز اقتصاد مقاومتی نام برد و مطالعه در زندگی ساده و بی آلایش این اسوه فقاهت و سیاست را آموزنده خواند .   
یعقوبی در ادامه ضمن دعوت به همکاری از فعالان علوم قرآنی در اجرای برنامه های متنوع فرهنگی ، حضور آنان را گام مؤثری در راه اعتلای برنامه های فرهنگی ، تربیتی و قرآن زیارتگاه و پرورش نوحوانان و جوانان در جامعه خواند .