همایش راه و رسم پارسایی به مناسبت دهه کرامت برگزار گردید

همایش راه و رسم پارسایی به مناسبت دهه کرامت برگزار گردید
شهریور ۱۱, ۱۳۹۳
98 بازدید

  همزمان با دهه کرامت ، همایش راه و رسم پارسایی با حضور خانواده کارکنان و خدام افتخاری  زیارتگاه برگزار گردید .در این همایش حجت الاسلام  و المسلمین موسوی ضمن تبریک دهه کرامت و گرامی داشت روز دختران ، مطالبی را در باب چگونگی زیستن مرد و زن متناسب با راه و رسم پارسایان به […]

 

همزمان با دهه کرامت ، همایش راه و رسم پارسایی با حضور خانواده کارکنان و خدام افتخاری  زیارتگاه برگزار گردید .
در این همایش حجت الاسلام  و المسلمین موسوی ضمن تبریک دهه کرامت و گرامی داشت روز دختران ، مطالبی را در باب چگونگی زیستن مرد و زن متناسب با راه و رسم پارسایان به ویژه سیده ائمه اطهار(ع) بیان داشت .
مدیر کارگروه تخصصی آموزش خانواده در استان خراسان رضوی با الگو قرار دادن زندگانی و سیره رضوی در خانواده ها ، از اخلاق به عنوان پشتوانه زندگی سالم نام برد .
ایشان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به آیات قرآن تأکید کرد : زن و مرد باید در زندگی لباس همدیگر بوده و نسبت به هم تواضع داشته باشند که باعث اوج گرفتن زوجین در زندگی خواهد شد .
حضرت حجت الاسلام و المسلمین موسوی در ادامه مطالبی در خصوص رفتارها و مواردی که می تواند آرامش زندگی انسان را به خطر بیاندازد بیان نمود .
از برنامه های دیگر این همایش می توان به قرائت شعر در منقبت حضرت رضا(ع) ، اهدای جوایزی به قید قرعه ، اجرای نمایش طنز و اهدای بسته متبرک به شرکت کنندگان اشاره داشت .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

{jcomments on}