آیین استقبال از استاندار خراسان رضوی با حضور مسئولان شهرستان کاشمر در زیارتگاه شهید آیت‌الله سیدحسن مدرس برگزار شد .

آیین استقبال از استاندار خراسان رضوی با حضور مسئولان شهرستان کاشمر در زیارتگاه شهید آیت‌الله سیدحسن مدرس برگزار شد .
اردیبهشت ۱۵, ۱۳۹۳
121 بازدید

        مهندس رشیدیان به همراه معاونین و جمعی از مدیران استانی در بدو ورود با زیارتگاه بر مزار شهدای هشت سال دفاع مقدس حضور یافت و با قرائت فاتحه و نثار شاخ به مقام آنان ادای احترام کرد .   ایشان سپس ضمن زیارت مرقد مطهر شهید آیت ا… مدرس(ره) از موزه […]

 

 

 

 

مهندس رشیدیان به همراه معاونین و جمعی از مدیران استانی در بدو ورود با زیارتگاه بر مزار شهدای هشت سال دفاع مقدس حضور یافت و با قرائت فاتحه و نثار شاخ به مقام آنان ادای احترام کرد .

 

ایشان سپس ضمن زیارت مرقد مطهر شهید آیت ا… مدرس(ره) از موزه ، کتابخانه و سالن اجتماعات جدید الاحداث زیارتگاه شهید آیت ا… مدرس(ره) بازدید و از نزدیک با فعالیت های گسترده عمرانی و فرهنگی آستان قدس رضوی در زیارتگاه این اسوه فقاهت و سیاست و ظرفیت های این مرکز فرهنگی که مورد توجه خاص دانشجویان و دانش پژوهان است آشنا شد .

 

استاندار خراسان رضوی ضمن خرسندی از توفیق زیارت شهید آیت ا… مدرس(ره) ، این عالم مجاهد را ابرمردی دانستند که منش و روش مبارزه ایشان الگوی مجاهدین انقلاب اسلامی است .

 

مهندس رشیدیان شناخت ابعاد مختلف شخصیت شهید مدرس(ره) را میراثی ماندگار برای نسل های آینده خواند .

 

برنامه های دیگر استاندار خراسان رضوی و هیئت همراه زیارت امامزادگان سیدحمزه (ع) و سیدمرتضی (ع) ، بازدید از پروژه‌های عمرانی و کشاورزی کاشمر و شرکت در جلسه شورای اداری مشترک شهرستان‌های کاشمر و خلیل‌آباد در سفر به شهرستان کاشمر بود