اردوی فرهنگی زیارتی خدام زیارتگاه شهید آیت ا…مدرس (ره) به تهران و قم

اردوی فرهنگی زیارتی خدام زیارتگاه شهید آیت ا…مدرس (ره) به تهران و قم
دی ۲۷, ۱۳۹۳
99 بازدید

۸۰ نفر از خادمین آستان حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) طبس و زیارتگاه شهید آیت الله مدرس(ره) کاشمر به اتفاق مدیر عامل و معاونت فرهنگی موسسه در صحن علنی مجلس شورای اسلامی حضور یافتند.   در این ویژه برنامه خادمین با حضور در جایگاه ویژه میهمانان در صحن علنی مجلس شورای اسلامی با شرایط تصویب […]

۸۰ نفر از خادمین آستان حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) طبس و زیارتگاه شهید آیت الله مدرس(ره) کاشمر به اتفاق مدیر عامل و معاونت فرهنگی موسسه در صحن علنی مجلس شورای اسلامی حضور یافتند.

 

در این ویژه برنامه خادمین با حضور در جایگاه ویژه میهمانان در صحن علنی مجلس شورای اسلامی با شرایط تصویب قوانین و مقررات در مجلس شورای اسلامی آشنا و از طریق تریبون مجلس شورای اسلامی به آنان خیر مقدم گفته شد که از رادیو فرهنگ صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران بصورت زنده نیز پخش گردید.

 

شایان ذکر است در این دیدار، دکتر عبدالله زاده نماینده مردم شریف طبس، فردوس، سرایان و بشرویه و دکتر اسماعیل نیا نماینده مردم شریف کاشمر، بردسکن و خلیل آباد و جمعی از اعضاء شورای اسلامی شهر طبس خادمین را همراهی کردند.

 

لازم به توضیح است قبل از ورود خادمین به مجلس شورای اسلامی، سپهریان مدیر عامل آستان حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) و زیارتگاه شهید مدرس(ره) در جمع خادمین حضور یافت و ضمن ابراز خرسندی از حضور خادمین عزیز در اردوی فرهنگی برگزار شده، با ارائه گزارش اجمالی از مکاتبات و هماهنگی های صورت گرفته با مشاورین رئیس مجلس شورای اسلامی، معاونت اجرایی، ادارات کل حراست، تشریفات، امور فرهنگی و روابط عمومی مجلس شورای اسلامی و تقدیر از همکاری شایسته مجلس شورای اسلامی برنامه های پیش بینی شده را تشریح نمود.

 

خادمین محترم آستان حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) و زیارتگاه شهید مدرس(ره) در ادامه سفر ضمن تجدید میثاق با آرمان های امام خمینی (ره) به زیارت حرم حضرت معصومه(س) رفته و در مسجد مقدس جمکران  حضور یافتند.

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

{jcomments on}