جشن ولایت و امامت و پلیس مهربان در زیارتگاه شهید آیت ا… مدرس

جشن ولایت و امامت و پلیس مهربان در زیارتگاه شهید آیت ا… مدرس
مهر ۲۰, ۱۳۹۳
227 بازدید

    همزمان با هفته نیروی انتظامی و روز جهانی کودک ،  در آستانه عید سعید غدیر خم جشن پلیس مهربان و عید ولایت و امامت با حضور پرسنل نیروی انتظامی ، نونهالان مهدالرضا ، سادات سایر مهد کودک های شهرستان و همیاران پلیس در زیارتگاه شهید آیت ا… مدرس(ره) برگزار گردید .در ابتدا نونهالان […]

 

 

همزمان با هفته نیروی انتظامی و روز جهانی کودک ،  در آستانه عید سعید غدیر خم جشن پلیس مهربان و عید ولایت و امامت با حضور پرسنل نیروی انتظامی ، نونهالان مهدالرضا ، سادات سایر مهد کودک های شهرستان و همیاران پلیس در زیارتگاه شهید آیت ا… مدرس(ره) برگزار گردید .
در ابتدا نونهالان مهدالرضا با اهدای شاخه گل از زحمات پرسنل زحمتکش نیروی انتظامی قدردانی نمودند .
در این مراسم یعقوبی مدیر مجتمع فرهنگی شهید آیت ا… مدرس(ره) با تقدیر از تلاشها نیروی انتظامی خاطر نشان کرد : امنیت و انضباط اجتماعی که امروز در جامعه وجود دارد مرهون  خدمات ارزنده این عزیزان است .
ایشان اظهار امیدواری کرد با همکاری نیروی محترم انتظامی در راستای فرهنگ سازی و آموزش به نونهالان در زمینه های مختلف گامهای مؤثری برداریم .
در ادامه جانشین محترم فرماندهی منطقه انتظامی کاشمر مطالبی در خصوص اهمیت آموزش و احترام به قوانین راهنمایی و رانندگی به نونهالان بیان نمودند . سپس احکام همیاران پلیس به آنان تقدیم گردید .
از برنامه های دیگر این همایش می توان به اجرای قرآن ، سرود ، برگزاری مسابقات فرهنگی ، بیان داستان با موضوع غدیر و اهدای جوایز به سادات شهرستان اشاره داشت .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

{jcomments on}