تقدیر مدیر عامل مؤسسه از مسئول موزه آثار و اسناد شهید آیت ا… مدرس(ره)

تقدیر مدیر عامل مؤسسه  از مسئول موزه آثار و اسناد شهید آیت ا… مدرس(ره)
اردیبهشت ۲۸, ۱۳۹۳
159 بازدید

همزمان با ۲۸ اردیبهشت ، روز جهانی موزه و آغاز هفته میراث فرهنگی مدیرعامل مؤسسه ، مدیریت و جمعی از کارکنان مجتمع فرهنگی شهید آیت ا… مدرس(ره) با حضور در موزه آثار و اسناد این شهید والا مقام ضمن تبریک این روز ، از زحمات و تلاشهای مسئول موزه قدردانی نمودند .     در […]

همزمان با ۲۸ اردیبهشت ، روز جهانی موزه و آغاز هفته میراث فرهنگی مدیرعامل مؤسسه ، مدیریت و جمعی از کارکنان مجتمع فرهنگی شهید آیت ا… مدرس(ره) با حضور در موزه آثار و اسناد این شهید والا مقام ضمن تبریک این روز ، از زحمات و تلاشهای مسئول موزه قدردانی نمودند .

 

 

در این دیدار مدیرعامل مؤسسه ضمن تقدیر و تشکر از مسئول موزه مجتمع ، با تأکید بر اینکه شهید مدرس همانند گنجینه ای برای نسل آینده است ، اظهار داشت معرفی و شناسناندن شهید بزرگوار آیت ا… مدرس(ره) که همواره مورد توجه ویژه معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) بوده است کار بزرگ و ارزشمندی است که توسط این مرکز فرهنگی در حال انجام است.  
جناب آقای سپهریان در ادامه افزود : امیدوارم در سال جدید با استعانت از خداوند متعال بتوانیم بیش از پیش با استفاده از راهکارهای مناسب و نوین بتوانیم جهت رشد و پویایی موزه آثار و اسناد شهید آیت ا… مدرس(ره) تلاش نمائیم .

 

 

 

 

 

 

لازم به توضیح است موزه آثار و اسناد شهید آیت ا… مدرس(ره) به همت آستان قدس رضوی از سال ۱۳۸۳ کار خود را آغاز و همه روزه مورد بازدید عموم علاقمندان قرار می گیرد .