دیدار مدیر و کارکنان مجتمع فرهنگی شهید آیت ا.. مدرس (ره) با مدیر آموزش و پرورش کاشمر به مناسبت هفته معلم

دیدار مدیر و کارکنان مجتمع فرهنگی شهید آیت ا.. مدرس (ره) با مدیر آموزش و پرورش کاشمر به مناسبت هفته معلم
اردیبهشت ۱۴, ۱۳۹۵
89 بازدید

همزمان با هفته بزرگداشت مقام معلم مدیر و جمعی از کارکنان مجتمع فرهنگی شهید آیت ا.. مدرس (ره) با حضور در دفتر مدیر آموزش و پرورش شهرستان کاشمر  هفته بزرگداشت مقام معلم را تبریک گفتند . در این دیدار یعقوبی مدیر مجتمع ضمن گرامیداشت سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری  وتبریک هفته معلم ، از نقش […]

همزمان با هفته بزرگداشت مقام معلم مدیر و جمعی از کارکنان مجتمع فرهنگی شهید آیت ا.. مدرس (ره) با حضور در دفتر مدیر آموزش و پرورش شهرستان کاشمر  هفته بزرگداشت مقام معلم را تبریک گفتند .

در این دیدار یعقوبی مدیر مجتمع ضمن گرامیداشت سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری  وتبریک هفته معلم ، از نقش آفرینی کلیه فرهنگیان در سنگر تعلیم و تربیت تقدیر کرده و افزودند : نقش این عزیزان در شکل گیری شخصیت جامعه ، نقشی کلیدی و ارزشمند است.

ایشان با ارج نهادن به مقام شامخ معلم ، ابراز امیدواری کرد که همکاری و تعامل بین مجتمع فرهنگی شهید آیت ا… مدرس(ره)  و آموزش و پرورش برای برگزاری برنامه های فرهنگی جهت دانش آموزان شهرستان کما فی السابق تداوم داشته باشد.

یعقوبی خاطر نشان کرد : از خدای کریم که خود اولین معلم هستی است صادقانه می خواهیم اجر و مزد و ثواب کارهای بی نظیر معلمان را خود ، عطا فرماید و آنان را در تأمین اهداف عالیه اشان که رشد فرهنگ و دانش و اخلاق است کمک نماید.