کیفیت مجتمع‌های میان راهی آستان قدس رضوی ارزیابی شد

کیفیت مجتمع‌های میان راهی آستان قدس رضوی ارزیابی شد
آبان ۲۵, ۱۳۹۳
93 بازدید

    میزان رضایت مسافران از وضعیت مجتمع های میان راهی آستان قدس رضوی ارزیابی شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آستان قدس رضوی رئیس اداره ارتباطات مردمی آستان قدس رضوی گفت: در جلسه‌ای که با حضور مدیران اداره کل روابط عمومی، شورای عالی فرهنگی و موسسه بقاع متبرک آستان قدس رضوی برگزار شد، میزان رضایت مسافران از وضعیت مجتمع‌های میان‌راهی آستان قدس رضوی […]

 

 

میزان رضایت مسافران از وضعیت مجتمع های میان راهی آستان قدس رضوی ارزیابی شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آستان قدس رضوی رئیس اداره ارتباطات مردمی آستان قدس رضوی گفت: در جلسه‌ای که با حضور مدیران اداره کل روابط عمومی، شورای عالی فرهنگی و موسسه بقاع متبرک آستان قدس رضوی برگزار شد، میزان رضایت مسافران از وضعیت مجتمع‌های میان‌راهی آستان قدس رضوی ارزیابی قرار گرفت.

سید محمد حسینی با بیان اینکه بیش از ۱۰۰ پرسش‌نامه در ایام میلاد امام رضا(ع) و هفته پایانی شهریور بین مسافران در مجتمع‌هایدیهوک، فیض‌آباد، دشت، دامغان، اسلامیه و تربت‌جام توزیع شد افزود: در این پرسش‌نامه، مواردی همچون «میزان استفاده مسافران از انواع امکانات و خدمات مجتمع های میان راهی»، « مدت زمان توقف مسافران»، « نحوه کسب اطلاع از وجود مجتمع‌ها»، « انگیزه مسافران» و « وسیله سفر مسافران» مورد ارزیابی قرار گرفت.

 

وی با بیان اینکه در این نظرسنجی، مسافران بیش از ۳ بار و حداقل به مدت یک ساعت از امکانات این مجتمع‌ها استفاده کرده‌اند، گفت: مسافران از «نظافت نمازخانه‌ها»، «سیستم‌های گرمایشی»، «نظافت و تعداد سرویس‌های بهداشتی»، «وسعت فضای سبز» و «نظافت آبخوری و ظرف‌شویی‌ها» بیشترین رضایت را داشتند.

 

رئیس اداره ارتباطات مردمی آستان قدس رضوی با بیان اینکه مجتمع دامغان دارای سوئیت‌ است، گفت: بیش از ۲۰ درصد مسافران تجربه استفاده از این سوئیت‌ها دارند که هزینه اقامت در این سوئیت‌ها را بسیار کم و مناسب می‌دانند.

 

وی ادامه داد: مسافران از « نظافت سوئیت‌ها»، « امکانات و تجهیزات سوئیت»، « ظرفیت و نظافت پارکینگ‌ها» و «نظافت محیط اطراف مجتمع‌ها» بسیار راضی بودند.
حسینی ادامه داد: «افزایش تعداد آبخوری ها در مجتمع های مناطق گرم»، « نظارت آستان قدس رضوی بر کار فروشندگان در این مجتمع‌ها»،« علامت گذاری پارکینگ‌ها برای پارک مناسب وسایل نقلیه»، « نصب تابلو برای اطلاع رسانی مکان مجتمع‌ها»و « استفاده از گل‌ها و درختان بومی برای فضای سبز» از جمله پیشنهاد‌هایی است که مسافران ارائه کردند و ما برای برطرف کردن آن‌ها تلاش می‌نماییم.

 

وی با بیان اینکه بیشتر مسافران از خدمات ارائه شده در سال جاری رضایت داشتند، گفت: تلاش ما بر این است تا بهترین امکانات رفاهی را برای زائران بارگاه علی‌بن موسی الرضا(ع) فراهم نماییم. 

 

 این مجتمع ها توسط موسسه حسین ابن موسی الکاظم (ع) و زیارتگاه شهید آیت الله مدرس (ره) اداره میگردد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 {jcomments on}