جشن میلاد با سعادت حضرت رضا(ع) در زیارتگاه شهید آیت ا… مدرس(ره) برگزار شد

جشن میلاد با سعادت حضرت رضا(ع) در زیارتگاه شهید آیت ا… مدرس(ره) برگزار شد
شهریور ۱۶, ۱۳۹۳
116 بازدید

به میمنت میلاد با سعادت عالم آل محمد(ص) حضرت علی بن موسی الرضا(ع)، جشن شور و نشاط معنوی همراه با تواشیح ، سخنرانی ، مولودی خوانی و قرائت صلوات خاصه حضرت رضا(ع) با حضور جمع کثیری از زائران و مجاوران در جوار زیارتگاه شهید آیت ا… مدرس(ره) برگزار گردید. این مراسم در شب میلاد با […]

به میمنت میلاد با سعادت عالم آل محمد(ص) حضرت علی بن موسی الرضا(ع)، جشن شور و نشاط معنوی همراه با تواشیح ، سخنرانی ، مولودی خوانی و قرائت صلوات خاصه حضرت رضا(ع) با حضور جمع کثیری از زائران و مجاوران در جوار زیارتگاه شهید آیت ا… مدرس(ره) برگزار گردید.

این مراسم در شب میلاد با سعادت ولی نعمتمان حضرت علی بن موسی الرضا(ع) پس از اقامه نماز مغرب و عشاء انجام شد ، ابتدا گروه تواشیح سیرت النبی از مشهد مقدس به همسرایی پرداخته و سپس حضرت حجت الاسلام و المسلمین رضایی مسئول دفتر امام جمعه کاشمر با ایراد بیانات ارزشمند در خصوص زندگانی ، اندیشه های سیاسی و الگوهای رفتاری امام رضا(ع) حاضرین را به فیض رساند. در ادامه مداح اهل بیت(ع)  نخعی در مدح و منقبت حضرت امام رضا(ع) مولودی خوانی و پایان بخش مراسم اهدای جوایز همنامان حضرت رضا(ع) بود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

{jcomments on}