سرپرست اداره کل روابط عمومی آستان قدس رضوی خبر داد: رضایت بیش از ۸۰ درصد مخاطبان از جشن های مهر بیکران

سرپرست اداره کل روابط عمومی آستان قدس رضوی خبر داد: رضایت بیش از ۸۰ درصد مخاطبان از جشن های مهر بیکران
آبان ۱۴, ۱۳۹۴
107 بازدید

  سرپرست اداره کل روابط عمومی آستان قدس رضوی میزان رضایت‌مندی شرکت کنندگان در اختتامیه جشن های مهر بیکران آستانه حسین بن موسی الکاظم طبس و آرامگاه آیت الله مدرس کاشمر را بیش از ۸۰ درصد اعلام کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آستان قدس رضوی، سرپرست اداره کل روابط عمومی آستان قدس رضوی در […]

 

سرپرست اداره کل روابط عمومی آستان قدس رضوی میزان رضایت‌مندی شرکت کنندگان در اختتامیه جشن های مهر بیکران آستانه حسین بن موسی الکاظم طبس و آرامگاه آیت الله مدرس کاشمر را بیش از ۸۰ درصد اعلام کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آستان قدس رضوی، سرپرست اداره کل روابط عمومی آستان قدس رضوی در نشست تشریح جشن های مهر بیکران با اعلام این خبر اظهار داشت: ایام میلاد حضرت‌ رضا(ع) به دلیل حیات پربرکت آن حضرت در ایران و انس مردم با فضایل و کرامات متعدد ایشان نزد ایرانیان جایگاه خاصی دارد، از این رو آستان قدس رضوی بر خود لازم می‌داند که هرساله در دهه کرامت اقدام به برگزاری برنامه‌ها و جشن‌های متعددی در حرم مطهر، سطح شهر، کشور و حتی در سایر کشورها کند.

سید احمد هاشم آبادی افزود: ایجاد عاطفه و مودت نسبت به حضرت رضا(ع) و الگو قراردادن ایشان در رفتار و کردار شیعیان و مشتاقان اهل بیت(ع) و آشنا ساختن مردم با معارف اصیل دینی و مبانی اعتقادی ناب اسلامی، کاری بس خطیر است که آستان قدس رضوی آن را وظیفه اصلی و محوری خود می‌داند.

هاشم آبادی اظهار کرد: برنامه مهر بیکران توسط موسسه آستانه مبارکه حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) و آرامگاه شهید مدرس(ره) در مجتمع‌های میان راهی آستان قدس رضوی و حرم مطهر حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) در شهر طبس و آرامگاه آیت الله مدرس در شهر کاشمر انجام شده است که برای بررسی نظرات مخاطبان این برنامه، از شرکت کنندگان در جشن‌های طبس و کاشمر نظرسنجی شد.

وی ادامه داد: طبق نظرسنجی که انجام شده است، ۸۴ درصد افراد از موضوع سخنرانی رضایت داشتند و بیشترین رضایتمندی مخاطبان، مربوط به محل برگزاری جشن بوده که از نظر۸۸ درصد افراد مناسب یا کاملا مناسب ارزیابی شده است.
هاشم آبادی گفت: حدود ۴۸ درصد از شرکت کنندگان در برنامه مردان و ۵۲ درصد زنان بودند. میانگین سنی شرکت کنندگان در برنامه ۳۰.۱۶ سال بوده است و بیش از ۳۵ درصد از شرکت کنندگان تحصیلاتی کمتر از دیپلم داشتند، حدود ۳۵ درصد دیپلم و بقیه شرکت کنندگان تحصیلات بالاتر از دیپلم داشتند.

سرپرست اداره کل روابط عمومی آستان قدس رضوی بیان کرد: در مجموع ارزیابی کلی از دستیابی به اهداف برنامه مهر بیکران و تمامی بخش ‌های مربوط به دستیابی به اهداف، در حد مناسب ارزیابی شده است.

یادآور می شود؛ مؤسسه خدمات مشاوره‌ای، جوانان و پژوهش های اجتماعی به سفارش اداره کل روابط عمومی آستان قدس رضوی برنامه مهر بیکران را در شب میلاد حضرت ثامن الحجج(ع) مورد ارزیابی قرار داد.