مراسم افتتاحیه کلاسهای مهدالرضا در سال تحصیلی ۹۵-۹۴

مراسم افتتاحیه کلاسهای مهدالرضا در سال تحصیلی ۹۵-۹۴
مهر ۴, ۱۳۹۴
188 بازدید

  در مراسم آغاز به کار مهدالرضا ، یعقوبی مدیر مجتمع فرهنگی شهید آیت ا… مدرس(ره) ضمن تبریک فرا رسیدن مهرماه ، بهار علم و دانش و بزرگداشت هفته دفاع مقدس از والدین بخاطر انتخاب مهدالرضا ، که تعالیم آن مبتنی بر آموزه های قرآنی است تقدیر و تشکر نمود . ایشان با اشاره به […]

 

در مراسم آغاز به کار مهدالرضا ، یعقوبی مدیر مجتمع فرهنگی شهید آیت ا… مدرس(ره) ضمن تبریک فرا رسیدن مهرماه ، بهار علم و دانش و بزرگداشت هفته دفاع مقدس از والدین بخاطر انتخاب مهدالرضا ، که تعالیم آن مبتنی بر آموزه های قرآنی است تقدیر و تشکر نمود .
ایشان با اشاره به دستاوردهای مهدالرضا از آغاز تا کنون ، آن را یکی از برکات آستان قدس رضوی در راستای فراگیری قرآن به نونهالان و مأنوس شدن خانواده ها با کلام وحی در سراسر کشور دانست .   
یعقوبی در ادامه سخنان خود با بیان شاخص های مهدالرضا ، وجه تمایز آنرا نسبت به سایر مهدها برشمرد و خاطر نشان کرد با توجه به هجمه های فرهنگی دشمن که اعتقادات مسلمانان را نشانه گرفته اند ، تربیت کودکان بر اساس تعالیم قرآنی در شکل گیری شخصیت آنان نقش بسزایی خواهد داشت و امید آن داریم با یاری شما والدین عزیز گامی مؤثر در راه اعتلای فرهنگ قرآنی در جامعه و پیشرفت تحصیلی نوآموزان در سایه قرآن و عترت برداریم .
از برنامه های این مراسم می توان به اجرای صلوات خاصه حضرت رضا (ع) ، تقدیم هدایایی به رسم یابود و مسابقه فرهنگی جهت نونهالان و اولیاء اشاراه داشت .
لازم به توضیح است در سال تحصیلی ۹۵- ۹۴  بیش از ۱۲۰ نوآموز در کلاسهای مهدالرضا واحد کاشمر در زیارتگاه شهید آیت ا… مدرس(ره) حضور دارند .