همزمان با ماه مهر ، مرکز پیش دبستانی و آموزش قرآن مهدالرضا آغاز بکار کرد .

همزمان با ماه مهر ، مرکز پیش دبستانی و آموزش قرآن مهدالرضا آغاز بکار کرد .
مهر ۲, ۱۳۹۳
169 بازدید

    در مراسم آغاز به کار مهدالرضا ، یعقوبی مدیر مجتمع فرهنگی شهید آیت ا… مدرس(ره) ضمن تبریک فرا رسیدن مهرماه ، بهار علم و دانش و بزرگداشت هفته دفاع مقدس از والدین بخاطر انتخاب مهدالرضا ، که تعالیم آن مبتنی بر آموزه های قرآنی است تقدیر و تشکر نمود . ایشان با اشاره […]

 

 

در مراسم آغاز به کار مهدالرضا ، یعقوبی مدیر مجتمع فرهنگی شهید آیت ا… مدرس(ره) ضمن تبریک فرا رسیدن مهرماه ، بهار علم و دانش و بزرگداشت هفته دفاع مقدس از والدین بخاطر انتخاب مهدالرضا ، که تعالیم آن مبتنی بر آموزه های قرآنی است تقدیر و تشکر نمود .
ایشان با اشاره به دستاوردهای مهدالرضا از آغاز تا کنون ، آن را یکی از برکات آستان قدس رضوی در راستای فراگیری قرآن به نونهالان و مأنوس شدن خانواده ها با کلام وحی در سراسر کشور دانست .   
یعقوبی در ادامه سخنان خاطر نشان کرد : موضوع و بحث ارزشهای اخلاقی و اجتماعی تحت عنوان آیات و روایات کوتاه با ترجمه کودکانه ولی کامل مورد توجه خاص قرار دارد با بررسی ها و نظر خواهی هایی که انجام شده معلمین سال اول ابتدایی از دانش آموزانی که دوره مهدالرضا را طی کرده اند رضایت کامل دارند . امید آن داریم با یاری شما والدین عزیز گامی مؤثر در راه اعتلای فرهنگ قرآنی در جامعه و پیشرفت تحصیلی نوآموزان در سایه قرآن و عترت برداریم .
از برنامه های این مراسم می توان به اجرای صلوات خاصه حضرت رضا (ع) ، تقدیم هدایایی به رسم یابود و بسته متبرک و مسابقه فرهنگی جهت نونهالان و اولیاء اشاراه داشت .
لازم به توضیح است در سال تحصیلی ۹۴-۹۳ بیش از ۱۲۰ نوآموز در کلاسهای مهدالرضا واحد کاشمر در زیارتگاه شهید آیت ا… مدرس(ره) حضور دارند .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

{jcomments on}