برگزاری جشن ورود به قرآن نونهالان مهدالرضا زیارتگاه شهید آیت ا… مدرس برگزار شد

برگزاری جشن ورود به قرآن نونهالان مهدالرضا زیارتگاه شهید آیت ا… مدرس برگزار شد
دی ۲۴, ۱۳۹۳
172 بازدید

با عنایات حضرت حق وذیل توجهات امام رضا (ع) دوره سه ماهه آموزش حروف و کلمات قرآنی به نونهالان مهدالرضا وابسته به آستان قدس رضوی پایان یافت . با توجه به شروع آموزش روانخوانی و روخوانی قرآن به نونهالان ، جشن ورود به قرآن کودکان در محل زیارتگاه شهید آیت ا… مدرس (ره) با حضور […]

با عنایات حضرت حق وذیل توجهات امام رضا (ع) دوره سه ماهه آموزش حروف و کلمات قرآنی به نونهالان مهدالرضا وابسته به آستان قدس رضوی پایان یافت . با توجه به شروع آموزش روانخوانی و روخوانی قرآن به نونهالان ، جشن ورود به قرآن کودکان در محل زیارتگاه شهید آیت ا… مدرس (ره) با حضور والدین محترم نونهالان برگزار گردید.

 در این مراسم که با تلاوت قرآن کریم و صلوات خاصه امام رضا(ع) و نواختن سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران آغاز شد،جناب آقای یعقوبی مدیریت زیارتگاه شهید آیت ا… مدرس(ره) ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت ختمی مرتبت و حضرت امام صادق (ع) و خیر مقدم به والدین گرامی نونهالان مهدالرضا با بیان اینکه یکی از حقوق اصلی فرزندان بر والدین اینست که والدین نسبت به آموزش قرآن به فرزندان خود اهتمام ویژه داشته باشند از حسن اعتماد والدین به مهدالرضا تشکر و قدردانی نمود.

 وی در ادامه افزود مهدالرضا با استفاده از مربیان مجرب و کارآزموده مفاهیم ابتدایی قرآنی و سبک زندگی ائمه اطهار علیهماسلام را با استفاده از روش های قصه گویی و نمایش به کودکان آموزش میدهند .ایشان با بیان اینکه مجتمع فرهنگی از هر کوششی در جهت آموزش قرآن به نونهالان دریغ نخواهد ورزید افزود، همه امکانات مجتمع در این راستا در اختیار مهدالرضا خواهد بود.

 در ادامه برنامه هایی چون سرود قرآن ، دکلمه قرآنی ، سرود امام زمان توسط نونهالان قرآنی مهدالرضا برگزار شد. در این مراسم به برندگان مسابقه در مسیر بهشت و تمامی کودکان مهدالرضا جوایزی اهداء گردید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

{jcomments on}