برگزاری جلسه هماهنگی و برنامه ریزی حضور خدام افتخاری در ایام نوروز زیارتگاه شهید آیت ا… مدرس (ره)

برگزاری جلسه هماهنگی و برنامه ریزی حضور خدام افتخاری در ایام نوروز زیارتگاه شهید آیت ا… مدرس (ره)
اسفند ۲۴, ۱۳۹۳
84 بازدید

در آستانه سال نو و بهار طبیعت جلسه هماهنگی و برنامه ریزی حضور خدام افتخاری زیارتگاه شهید آیت ا… مدرس (ره) در ایام نوروز به منظور ارائه خدمات بهتر و مطلوب تر به زائرین و مسافرین برگزار گردید. در این جلسه که با نوای دلنشین کلام ا… مجید توسط یکی از خدام افتخاری آغاز گردید […]

در آستانه سال نو و بهار طبیعت جلسه هماهنگی و برنامه ریزی حضور خدام افتخاری زیارتگاه شهید آیت ا… مدرس (ره) در ایام نوروز به منظور ارائه خدمات بهتر و مطلوب تر به زائرین و مسافرین برگزار گردید.

در این جلسه که با نوای دلنشین کلام ا… مجید توسط یکی از خدام افتخاری آغاز گردید جناب آقای یعقوبی مدیر زیارتگاه شهید آیت ا… مدرس (ره) ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری حضرت فاطمه زهرا (س) و گرامیداشنت روز بزرگداشت شهدا از خدمات و زحمات خدام محترم در سال ۱۳۹۳ تشکر و قدر دانی نمود و ابراز امیدواری کرد در سال جدید با هماهنگی بیشتر خدمات بهتر به زائرین آقای شهید ارائه گردد .

ایشان ضمن تبیین وظایف خدام در ایام نوروز حضور به موقع و منظم خدام در این ایام و همچنین مراسم تحویل سال نو و مراسم ویژه شهادت حضرت زهرا (س) را خواستارشد . سپس آقایان مظلومی و یوسفی گزارش شیفت بندی و برنامه ریزی حضور خدام را ارائه نمودند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

{jcomments on}