دیدار کارکنان مؤسسات آستان قدس رضوی با امام جمعه شهرستان کاشمر

دیدار کارکنان مؤسسات آستان قدس رضوی با امام جمعه شهرستان کاشمر
شهریور ۲, ۱۳۹۴
147 بازدید

  همزمان با دهه کرامت ، جمعی از کارکنان مؤسسات آستان قدس رضوی در کاشمر و خدام افتخاری زیارتگاه با امام جمعه کاشمر دیدار نمودند . در این دیدار مدیرمجتمع فرهنگی شهید آیت ا… مدرس(ره) با تبریک ایام دهه کرامت ، ضمن ارائه گزارشی از برنامه های زیارتگاه این شهید بزرگوار اظهار داشت : مجتمع […]

 

همزمان با دهه کرامت ، جمعی از کارکنان مؤسسات آستان قدس رضوی در کاشمر و خدام افتخاری زیارتگاه با امام جمعه کاشمر دیدار نمودند .

در این دیدار مدیرمجتمع فرهنگی شهید آیت ا… مدرس(ره) با تبریک ایام دهه کرامت ، ضمن ارائه گزارشی از برنامه های زیارتگاه این شهید بزرگوار اظهار داشت : مجتمع فرهنگی شهید آیت ا… مدرس(ره) بر اساس منویات مقام معظم رهبری و تحت مدیریت توانمند اسلامی حضرت آیت ا… واعظ طبسی تولیت عظمای آستان قدس رضوی در تعامل سازنده با سایر ارگانها و نهادهای شهرستان گامهای مؤثری در راستای اشاعه فرهنگ رضوی برداشته است .
یعقوبی در ادامه سخنان خود دهه کرامت را فرصتی برای آشنایی بیشتر با خاندان رسالت و درس‌آموزی از آنان و مظهر ابراز ارادت به خاندان عصمت و طهارت دانست و خاطر نشان کرد : ۱۲ برنامه فرهنگی در زیارتگاه شهید آیت ا… مدرس(ره) جهت این ایام برای گروههای سنی مختلف در نظر گرفته شده است .
سپس صفرزاده مدیر مجتمع های میان راهی امام رضا(ع)  با ارائه گزارشی از عملکرد مجتمع های فرهنگی – رفاهی امام رضا(ع) تأکید کرد :  این مجتمع ها با هدف ايجاد مكانی مناسب جهت اداي فرائض ديني  تسهيلات و امكانات رفاهي و بهداشتي احداث ، تا زائران حضرت ثامن الحجج(ع) با اطمينان خاطر در مسير راهشان تردد نموده و از تسهيلات فراهم شده استفاده نمايند .
در ادامه حجت الاسلام یعقوبی امام جمعه کاشمر در سخنانی  اظهار داشت : کار در مجموعه های منتسب به حضرت رضا(ع) توفیق بزرگی است که خداوند به شما ارزانی داشته است . در ادامه ایشان با بیان سجایای اخلاقی  آیت ا… مدرس(ره) ، این شهید بزرگوار را سرمشق و الگوی امام راحل خواند که انقلابی به این عظمت را بنیان نهاد .

امام جمعه کاشمر در پایان سخنان خود از حضرت آیت ا… واعظ طبسی نماینده ولی فقیه در استان خراسان و تولیت عظمای آستان قدس رضوی که به زیارتگاه شهید آیت ا… مدرس(ره) عنایت ویژه ای دارند و این مکان مقدس امروز به برکت مدیریت توانمند ایشان به مرکزی فرهنگی ، علمی و مذهبی در سطح منطقه تبدیل شده تقدیر و تشکر نمود .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

{jcomments off}