همزمان با دهه کرامت و آغاز هفته دولت جلسه درس اخلاق مسئولین شهرستان کاشمر در جوار زیارتگاه شهید آیت ا… مدرس(ره) برگزار شد .

همزمان با دهه کرامت و آغاز هفته دولت جلسه درس اخلاق مسئولین شهرستان کاشمر در جوار زیارتگاه شهید آیت ا… مدرس(ره) برگزار شد .
شهریور ۲, ۱۳۹۴
95 بازدید

    حجت‌الاسلام یعقوبی در دیدار با مدیران و مسئولان دستگاه‌های اجرایی کاشمر همزمان با دهه کرامت و در نخستین روز از هفته دولت در زیارتگاه شهید آیت‌الله سید حسن مدرس اظهار داشت: خوشبختانه دولت یازدهم در مدت دو سال فعالیتش به توفیقات خوب و ارزشمندی دست یافته که باید از خدمات و زحماتی که […]

 

 

حجت‌الاسلام یعقوبی در دیدار با مدیران و مسئولان دستگاه‌های اجرایی کاشمر همزمان با دهه کرامت و در نخستین روز از هفته دولت در زیارتگاه شهید آیت‌الله سید حسن مدرس اظهار داشت: خوشبختانه دولت یازدهم در مدت دو سال فعالیتش به توفیقات خوب و ارزشمندی دست یافته که باید از خدمات و زحماتی که متحمل شده است، تشکر کرد.

وی با اشاره به موفقیت‌ها و دستاوردهای دولت در بحث مسایل هسته‌ای و جهانی یادآور شد: امیدواریم با استمرار این توفیقات هر روز بر اعتبار، عزت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی و ملت بزرگ ایران افزوده شود.

امام جمعه کاشمر با بیان اینکه با برنامه‌ریزی و مدیریت انجام شده در کشور امروز شاهد یک آرامش در مسایل داخلی هستیم، خاطرنشان کرد: اگر چه در حوزه مسایل اقتصادی با رکود مواجه هستیم اما ثبات و آرامشی که به وجود آمده به تکیه‌گاه خوبی برای زندگی و معیشت مردم تبدیل شده است.

وی با تقدیر از زحمات و تلاش‌های انجام شده مسئولان و مجموعه دستگاه‌های اجرایی شهرستان در راستای ارائه خدمت به مردم کاشمر تصریح کرد: امیدواریم اقتصاد عظیم و پرحجم ایران همواره فعال و رو به رشد و به سمت تعالی در حرکت باشد.

در ادامه این نشست نیز فرماندار کاشمر با تأکید بر اینکه همراهی و همدلی ملت با دولت از عوامل اصلی ثبات و اقتدار دولت است، گفت: تمام سعی و تلاش دولت در دو سال گذشته بر عدالت، تدبیر و امید دادن به مردم بوده و در این راستا نیز مبارزه با فساد و عدم دست‌درازی به منابع مالی را سرلوحه کاری خود قرار داده است.

مهدی فروزان، صداقت و صراحت را از امورات خاص و ویژه دولت تدبیر و امید برشمرد و خاطرنشان کرد: موفقیت چشمگیر دولت بعد از ۱۲ سال تلاش در دولت‌های گذشته و ۲۲ ماه تلاش شبانه‌روزی در دولت یازدهم بالاخره نتیجه داد و شاهد به زانو درآوردن شش ابرقدرت جهان در مقابل اسلام و ایران بودیم.

در پایان این دیدار امام جمعه، فرماندار و مسئولان دستگاه‌های اجرایی شهرستان با حضور بر مرقد مطهر شهید آیت‌الله سید حسن مدرس و شهدای مدفون شده در جوار این بزرگمرد عرصه دین و سیاست با قرائت فاتحه به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کردند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

{jcomments off}