همزمان با میلاد با سعادت کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه(س) همایش فروغی از کوثر برگزار شد .

همزمان با میلاد با سعادت کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه(س) همایش فروغی از کوثر برگزار شد .
مرداد ۲۵, ۱۳۹۴
103 بازدید

  این همایش با موضوع دختران ، سلامت اجتماعی ، روانی و اندیشه های تربیتی امام رضا(ع) در خانواده با حضور استاد حوزه و دانشگاه حجت الاسلام و المسلمین نصیری در سالن اجتماعات زیارتگاه شهید آیت ا.. مدرس(ره) برگزار گردید . ایشان ضمن تبریک دهه کرامت با اشاره به ارزشهای کریمه اهل بیت حضرت فاطمه […]

 

این همایش با موضوع دختران ، سلامت اجتماعی ، روانی و اندیشه های تربیتی امام رضا(ع) در خانواده با حضور استاد حوزه و دانشگاه حجت الاسلام و المسلمین نصیری در سالن اجتماعات زیارتگاه شهید آیت ا.. مدرس(ره) برگزار گردید .
ایشان ضمن تبریک دهه کرامت با اشاره به ارزشهای کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه(س) ، دختران را سرشار از مهربانی و محبت دانست و در خصوص آسیب هایی که می تواند در جامعه یک دختر را تهدید کند مطالبی را بیان نمود .
حجت الاسلام نصیری خاطر نشان کرد : توجه به سیره ائمه اطهار (ع) به ویژه سبک زندگی رضوی و تأسی جستن از آنان در تمام مراحل زندگی ضامن تداوم آرامش است و هیچگاه فرد با تنش روبرو نخواهد شد .
کارشناس مشاوره خانواده و جوانان افزود : قابلیت هاو ظرفیت هایی که در ختران و زنان است نشانه تدبیر در نظم خداوند و خلقت اوست و اگر جوانان ما برای خود ارزش قائل شوند و مکارم اخلاقی را رعایت نمایند دوست داشتنی خواهند بود .
در پایان مراسم از اسامی همنام حضرت معصومه(س) که در جلسه حضور داشتند با اهدای جوایزی به قید قرعه تجلیل بعمل آمد .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

{jcomments on}