فرماندار کربلا: زیارت شهید مدرس(ره) به ما روحیه دیگری می دهد که به زائران ایرانی خدمات بهتر و مطلوب تری ارائه نماییم

فرماندار کربلا: زیارت شهید مدرس(ره) به ما روحیه دیگری می دهد که به زائران ایرانی خدمات بهتر و مطلوب تری ارائه نماییم
مرداد ۱۵, ۱۳۹۴
124 بازدید

  سید حسین جواد احمد المنکوشی فرماندار کربلا ضمن ابراز خرسندی از تشرفش به زیارتگاه شهید آیت الله سید حسن مدرس(ره) در حاشیه مراسم غبارروبی ضریح آن عالم مجاهد در گفتگو با خبرنگار فارس در کاشمر اظهار داشت: همراه شدن با آیت الله خاتمی امام جمعه موقت تهران برای زیارت شهید مدرس(ره) به ما روحیه […]

 

سید حسین جواد احمد المنکوشی فرماندار کربلا ضمن ابراز خرسندی از تشرفش به زیارتگاه شهید آیت الله سید حسن مدرس(ره) در حاشیه مراسم غبارروبی ضریح آن عالم مجاهد در گفتگو با خبرنگار فارس در کاشمر اظهار داشت: همراه شدن با آیت الله خاتمی امام جمعه موقت تهران برای زیارت شهید مدرس(ره) به ما روحیه دیگری می دهد که به زائران ایرانی خدمات بهتر و مطلوب تری ارائه نماییم.

وی با بیان این که از سال گذشته موضوع آماده سازی و ایجاد فضای مناسب برای اسکان زوار ایرانی در دستور کار قرار گرفته است خاطر نشان کرد: ساخت مترو برای جابجایی زائران در شهر کربلا از جمله برنامه های پیش بینی شده است تا زائران بتوانند در زیارتگاه های این شهرستان حضور یافته و در زمان حضور میلیونی آنان در ایام خاص به ویژه اربعین مشکلی برای تردد بوجود نیاید.

فرماندار کربلا تصریح کرد تلاش می کنیم با ساخت شهرکی در شهر کربلا زمینه را برای حضور زائران ایرانی و ارائه خدمات مطلوب فراهم نموده و هم اکنون زمینی برای ساخت مجتمع مسکونی ویژه زائران ایرانی تهیه کرده ایم که با تکمیل شدن آن می توانیم ۳ هزار نفر را اسکان دهیم.

سید حسین جواد احمد المنکوشی همچنین از امضای یک پیش نویس و تفاهم نامه بین شهر کربلا و طبس خبر داد و تأکید کرد: امیدوارم با اجرایی شدن این تفاهم نامه در بین شهر طبس و کربلا شاهد برقراری ارتباط خوبی در حوزه گردشگری باشیم.

وی با تأکید بر این که ایران از سال های دور در کنار عراق ایستاده است گفت: عقب راندن نیروهای داعش از پشت دروازه های بغداد را مدیون ایران هستیم. ایران در لحظه اول ارتش و نیروهای مردمی عراق را برای ایستادن و مقابله با گروهک های تکفیری آماده کرد به طوری که جنگی که در نزدیک دروازه های عراق در حال شکل گیری بود اکنون به خانه داعش برگشته است.

 

 

 

{jcomments on}