تصوير زیارتگاه شهيد آیت الله مدرس(ره) بر پشت جلد كتابهاي تاريخ مقاطع تحصیلی قرار مي گيرد.

تصوير زیارتگاه شهيد آیت الله مدرس(ره) بر پشت جلد كتابهاي تاريخ مقاطع تحصیلی قرار مي گيرد.
شهریور ۱۶, ۱۳۹۳
106 بازدید

تصوير زیارتگاه شهيد آیت الله مدرس(ره) بر پشت جلد كتابهاي تاريخ مقاطع تحصیلی قرار مي گيرد. مدير عامل مؤسسه آستان حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) و زیارتگاه شهید مدرس(ره) از وزير آموزش و پرورش درخواست كرد به لحاظ تجلیل و تکریم از شخصیت والای شهید آیت الله مدرس(ره)، پشت جلد يكي از كتابهاي تاريخ مقاطع […]

تصوير زیارتگاه شهيد آیت الله مدرس(ره) بر پشت جلد كتابهاي تاريخ مقاطع تحصیلی قرار مي گيرد.

مدير عامل مؤسسه آستان حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) و زیارتگاه شهید مدرس(ره) از وزير آموزش و پرورش درخواست كرد به لحاظ تجلیل و تکریم از شخصیت والای شهید آیت الله مدرس(ره)، پشت جلد يكي از كتابهاي تاريخ مقاطع تحصیلی به تصوير زيارتگاه ایشان مزین گردد.

 

 

بنا به گزارش روابط عمومی موسسه، سپهريان مدير عامل مؤسسه در دیدار با دکتر فانی وزیر آموزش و پرورش ضمن ابراز خرسندی از تشرف ایشان به زیارتگاه اسوه فقاهت شهید آیت الله مدرس(ره) اظهار داشت این مجموعه بزرگ فرهنگی از موسسات وابسته به آستان قدس رضوی است که تولیت آن طی حکمی توسط مقام معظم رهبری در تاریخ ۴/۴/۱۳۷۳ به حضرت آیت الله واعظ طبسی تفویض گردید که خوشبختانه در سایه مدیریت توانمند اسلامی آستان قدس رضوی با برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی، مذهبی، آموزشی و … امروزه به قطب فرهنگی منطقه تبدیل و سالیانه پذیرای بیش از ۳ میلیون نفر زائر می باشد.  

سپهریان تصریح کرد با ثبت اين تصاوير، یاد و خاطره شهید آیت الله مدرس(ره) نسل به نسل به عنوان سندي تاريخي در ميان فرزندان ما منتقل خواهد شد که زیارتگاه شهید آیت الله مدرس(ره) آمادگی خود را در انجام هرگونه همكاري اعلام می دارد.

سپس دکتر فانی وزير آموزش و پرورش از خدمات آستان قدس رضوي در سطح استان خراسان تقدیر و خاطر نشان کرد بحمدالله آستان قدس رضوي در هركجا كه وارد شده بركات موثري را در پي داشته است. ایشان از آستان قدس رضوي به خاطر انجام فعالیتهای فرهنگی، آموزشی و عمرانی در منطقه تقدير و افزود خدمات متنوع و مطلوب اين زیارتگاه موجب شده است سالیانه افراد بسياري از نقاط مختلف كشور به اين شهرستان و زيارتگاه مشرف شوند.

ایشان در پاسخ به درخواست مدیر عامل موسسه اعلام داشت طي چند روز سفر ریاست جمهوری و هیات دولت به استان خراسان در صورت ارائه درخواست کتبی توسط زیارتگاه شهيد آیت الله مدرس(ره)، موضوع در شوراي كتاب هاي درسي جهت تصويب مطرح خواهد شد.

شایان ذکر است وزیر آموزش و پرورش در ادامه به استقبال دوندگان جاده ولایت رفت و از نزدیک با آنان دیدار کرد که در این برنامه، فروزان فرماندار کاشمر گفت دوندگان جاده ولایت شامل ۲۳ نفر هستند که از ۲۶ روز پیش حرکت خود را از شلمچه به سمت مشهد مقدس آغاز و برای پنجمین سال متوالی است که این راه را طی می کنند.

 

 

 

 

 

 

 

{jcomments on}