برگزاری مراسم برائت از توهین به ساحت مقدس پیامبر اعظم(ص) در زیارتگاه شهید آیت الله مدرس(ره) کاشمر

برگزاری مراسم برائت از توهین به ساحت مقدس پیامبر اعظم(ص)  در زیارتگاه شهید آیت الله مدرس(ره) کاشمر
بهمن ۶, ۱۳۹۳
72 بازدید

      در پی اقدام وقیحانه عوامل استکبار در توهین به ساحت مقدس پیامبر اکرم(ص) و در راستای اعتراض به این حرمت شکنی، مراسم باشکوه «برائت از توهین به ساحت مقدس پیامبر اعظم(ص)» همنوا با اماکن مقدس و بقاع متبرکه کشور در زیارتگاه شهید آیت الله مدرس(ره) کاشمر برگزار گردید.   در این ویژه […]

 

 

 

در پی اقدام وقیحانه عوامل استکبار در توهین به ساحت مقدس پیامبر اکرم(ص) و در راستای اعتراض به این حرمت شکنی، مراسم باشکوه «برائت از توهین به ساحت مقدس پیامبر اعظم(ص)» همنوا با اماکن مقدس و بقاع متبرکه کشور در زیارتگاه شهید آیت الله مدرس(ره) کاشمر برگزار گردید.

 

در این ویژه برنامه که در شامگاه مورخ ۴/۱۱/۹۳ پس از اقامه نماز مغرب و عشاء انجام شد، حجت الاسلام رضایی ضمن تبیین سبک زندگی نبوی، عمل به دستورات و فرامین پیامبر اکرم(ص) را زمینه ساز زندگی سالم دانسته و افزود دشمنان حضرت محمد(ص) از ایجاد یک کشور مستقل شیعی هراسان بوده و به همین علت به مقام شامخ پیامبر بزرگوار اسلام جسارت می نمایند.

 

شایان ذکر است در ابتدای این مراسم آقای نجاتی مداح اهل بیت(ع) اشعاری را در مدح و منقبت پیامبر اعظم(ص) قرائت نمود و همچنین حاضرین با شعارهای”لبیک یا محمد(ص)” و “مرگ بر دشمن پیغمبر ما” اهانت به ساحت مقدس نبی مکرم اسلام(ص) را محکوم کردند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

{jcomments on}