جلسه مسئولین هیئات مذهبی شهرستانهای کاشمر و خلیل آباد برگزار شد .

جلسه مسئولین هیئات مذهبی شهرستانهای کاشمر و خلیل آباد برگزار شد .
مهر ۲۴, ۱۳۹۴
122 بازدید

  در اولین روز از ماه محرم ؛ جلسه مسئولین هیئات مذهبی شهرستانهای کاشمر و خلیل آباد به منظور برنامه ریزی حضور هیئات در زیارتگاه شهید آیت ا… مدرس(ره) در دهه اول محرم برگزار شد .در این مراسم معنوی یعقوبی مدیر مجتمع فرهنگی شهید آیت ا… مدرس(ره) با بیان درسهای قیام امام حسین (ع) خاطر […]

 

در اولین روز از ماه محرم ؛ جلسه مسئولین هیئات مذهبی شهرستانهای کاشمر و خلیل آباد به منظور برنامه ریزی حضور هیئات در زیارتگاه شهید آیت ا… مدرس(ره) در دهه اول محرم برگزار شد .
در این مراسم معنوی یعقوبی مدیر مجتمع فرهنگی شهید آیت ا… مدرس(ره) با بیان درسهای قیام امام حسین (ع) خاطر نشان کرد : امروز دشمنان اسلام به شیوه های مختلف در تلاشند با کم رنگ کردن و تحریف مراسم مذهبی شیعیان به ویژه محرم ، ما را از ائمه اطهار(ع) دور نمایند . لذا مسئولین محترم هیئات باید ضمن مقابله با این تهدیدها ، مراسم عزاداری حضرت اباعبد الحسین(ع) باشکوهتر از گذشته برگزار نمایند .
از برنامه های دیگر این مراسم می توان به پخش صلوات خاصه حضرت رضا(ع) و کلیپ عزاداری هئیات مذهبی در سالهای گذشته و مداحی ذاکرین اهل بیت(ع) نام برد .
در پایان نیز شال عزای ایام شهادت سرور و سالار شهیدان همراه با بسته فرهنگی به مسئولین هیئات اهداء شد . 
 

 

 

 

 

 

 

 

لازم به توضیح است همه ساله بیش از ۵۰ هیئت مذهبی شهرستانهای کاشمر و خلیل آباد در جوار زیارتگاه شهید آیت ا… مدرس(ره) در دهه اول محرم به عزاداری می پردازند .