بازدید مدیر عامل مؤسسه آستان حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) و زیارتگاه شهید مدرس(ره) از جلسه قرائت ترتیل قرآن کریم خواهران

بازدید مدیر عامل مؤسسه آستان حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) و زیارتگاه شهید مدرس(ره) از جلسه قرائت ترتیل قرآن کریم خواهران
تیر ۵, ۱۳۹۴
149 بازدید

    سپهریان مدیرعامل مؤسسه با حضور درجمع شرکت کنندگان جلسه جزء خوانی قرآن کریم زیارتگاه شهید مدرس(ره) ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات آنان اظهار داشت : امروز به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی و عنایات آستان قد س رضوی برنامه های فرهنگی و قرآنی خوبی در زیارتگاه شهید آیت ا… مدرس(ره) فراهم آماده […]

 

 

سپهریان مدیرعامل مؤسسه با حضور درجمع شرکت کنندگان جلسه جزء خوانی قرآن کریم زیارتگاه شهید مدرس(ره) ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات آنان اظهار داشت : امروز به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی و عنایات آستان قد س رضوی برنامه های فرهنگی و قرآنی خوبی در زیارتگاه شهید آیت ا… مدرس(ره) فراهم آماده که زائرین و مجاورین می توانند از آن استفاده نمایند و باید قدر این نعمت را دانست .

مدیر عامل مؤسسه با اشاره به زندگی و مبارزات این شهید بزرگوار که در ماه مبارک رمضان نیز به شهادت رسیده است  اظهار داشت : کسی فکر نمی کرد روستازاده ای در اصفهان ، سلسله پهلوی مبارزه نماید و جان خود را در راه اسلام فدا نماید و به شهادت برسد . سپهریان افزود : شهید مدرس روزی به رضا خان گفت : قبر من هر کجا باشد زیارتگاه مردم خواهد شد که نشان از روح بلند این عالم وارسته دارد . در پایان  نیز به برگزیدگان جلسه قرآنی هدایایی تقدیم گردید .