فراخوان حضورگسترده خدام وکارکنان موسسه درراهپیمایی ۲۲ بهمن ماه

فراخوان حضورگسترده خدام وکارکنان موسسه درراهپیمایی ۲۲ بهمن ماه
بهمن ۲۱, ۱۳۹۳
86 بازدید

    روابط عمومی آستان حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) و زیارتگاه شهید مدرس(ره) ضمن تبریک سی و ششمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، آمادگی خدام و کارکنان موسسه در شهرستانهای طبس و کاشمر برای حضور در حماسه مردمی ۲۲ بهمن را اعلام نمود.   خادمین و کارکنان این موسسهبا حضور پرشور خود همنوا با […]

 

 

روابط عمومی آستان حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) و زیارتگاه شهید مدرس(ره) ضمن تبریک سی و ششمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، آمادگی خدام و کارکنان موسسه در شهرستانهای طبس و کاشمر برای حضور در حماسه مردمی ۲۲ بهمن را اعلام نمود.

 

خادمین و کارکنان این موسسهبا حضور پرشور خود همنوا با ملت آگاه، هوشیار و مؤمن ایران اسلامی در راهپیمایی دشمن شکن یوم‌الله ۲۲ بهمن شرکت و ضمن تجدید بیعت با آرمانهای بنیانگذار انقلاب اسلامی و لبیک به ندای رهبر فرزانه انقلاب اسلامی با مشت‌های محکم و گره‌خورده خود توطئه های استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جهانخوار و رژیم صهیونیستی را محکوم نموده و حماسه‌ای دیگر را رقم زده، اقتدار و عظمت انقلاب اسلامی را در برابر چشم جهانیان به نمایش خواهند گذاشت.

 

شایان ذکر است در شب یوم الله ۲۲ بهمن نیز فریاد رسای الله اکبر همصدا با امت ولایتمدار ایران اسلامی در آستان حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع)، زیارتگاه شهید مدرس(ره) و نماز خانه های میان راهی امام رضا(ع) در پنج استان کشور طنین انداز خواهد شد.

 

 


 

 

 

{jcomments on}