در ایام دهه فجر؛ ویژه برنامه «روزهای ماندگار» در میقات الرضا(ع) برگزار می‌شود

در ایام دهه فجر؛  ویژه برنامه «روزهای ماندگار» در میقات الرضا(ع) برگزار می‌شود
بهمن ۱۵, ۱۳۹۴
97 بازدید

    همزمان با سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، ویژه برنامه «روزهای ماندگار» در آستان حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) برگزار می‌شود.به گزارش روابط عمومی مؤسسه ، مدیر عامل آستان حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) و زیارتگاه شهید مدرس(ره) با بیان این مطلب گفت: این ویژه برنامه با هدف بیان خاطرات انقلابیون، تبیین […]

 

 

همزمان با سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، ویژه برنامه «روزهای ماندگار» در آستان حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی مؤسسه ، مدیر عامل آستان حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) و زیارتگاه شهید مدرس(ره) با بیان این مطلب گفت: این ویژه برنامه با هدف بیان خاطرات انقلابیون، تبیین اهداف انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن برای نوجوانان و جوانان برگزار می شود.
حمزه سپهریان زمان برگزاری این برنامه را در فاصله بین نماز مغرب و عشاء عنوان کرد و افزود: این برنامه تا آخر دهه مبارک فجر ادامه خواهد داشت.
وی ادامه داد: در برنامه «روزهای انقلاب»، حجج اسلام و المسلمین محمد جواد زنجانی طبسی؛ امام جمعه موقت شهر طبس، تیرگانی؛ مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج طبس، علی دشتستانی؛ رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی طبس، حسن آزاد؛ رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهر طبس و مهاجریان؛ امام جمعه شهر طبس به بیان خاطراتی کوتاه از وقایع انقلاب خواهند پرداخت.
سپهریان از برگزاری این ویژه برنامه در زیارتگاه شهید مدرس(ره) کاشمر خبر داد و افزود: این برنامه نیز در فاصله نماز مغرب و عشاء هر شب در زیارتگاه شهید مدرس(ره) برگزار می‌شود که در آن حجج اسلام و المسلمین سید جواد رضایی و یعقوبی؛ امام جمعه شهر کاشمر در مورد انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن سخنرانی خواهند کرد.