۷۰ هزار جلد کتاب در کتابخانه شهید آیت الله مدرس(ره)

۷۰ هزار جلد کتاب در کتابخانه شهید آیت الله مدرس(ره)
دی ۲۶, ۱۳۹۵
94 بازدید

    ۷۰ هزار جلد کتاب با موضوعات مختلف در کتابخانه شهید آیت الله مدرس(ره) وابسته به آستان قدس رضوی وجود دارد.به گزارش روابط عمومی مؤسسه ، مدیر عامل آستان حضرت حسین بن موسی الکاظم (ع) و زیارتگاه شهید مدرس(ره) با بیان این خبر گفت: کتابخانه مجتمع فرهنگی شهید آیت الله مدرس(ره) با عنوان غنی‌ترین […]

 

 

۷۰ هزار جلد کتاب با موضوعات مختلف در کتابخانه شهید آیت الله مدرس(ره) وابسته به آستان قدس رضوی وجود دارد.
به گزارش روابط عمومی مؤسسه ، مدیر عامل آستان حضرت حسین بن موسی الکاظم (ع) و زیارتگاه شهید مدرس(ره) با بیان این خبر گفت: کتابخانه مجتمع فرهنگی شهید آیت الله مدرس(ره) با عنوان غنی‌ترین مجموعه فرهنگی و علمی منطقه با زیربنایی حدود ۱۶۰۰ مترمربع، دارای ۷۰ هزار جلد کتاب چاپی، ۹۴۰۰ منبع دیجیتال و تالارهای مجزای مطالعه ویژه خواهران و برادران، همه روزه پاسخگوی مراجعه‌کنندگان و پژوهشگران است.
حمزه سپهریان عنوان کرد: وجود منابع و مآخذ مختلف ، عنوان ۱۰۰ نشریه و مجله‌های علمی، کتاب‌های روزآمد،  بخش سمعی و بصری، ارائه خدمات ویژه رایانه‌ای سبب شده که کتابخانه شهید مدرس(ره) در منطقه بی‌نظیر و از جایگاه بسیار خوبی برخوردار باشد.
وی تصریح کرد: از ابتدای سال جاری، ۲۴۰هزار و ۸۷۰ نفر به کتابخانه آیت الله شهید مدرس(ره) مراجعه کردند و از خدمات آن بهره‌مند شده‌اند.
سپهریان با اشاره به اینکه از ابتدای سال جاری، ۱۲۲هزار و۷۰۰ جلد کتاب در کتابخانه شهید آیت الله مدرس(ره)  به امانت داده شده است، افزود: در این مدت نیز ۶۹ هزار و ۵۵۰ جلد کتاب در تالار مطالعه کتابخانه مورد استفاده قرار گرفته است.
وی ادامه داد: در حال حاضر ۲۳ هزار  و ۲۸۴ نفر به عنوان اعضای فعال در کتابخانه شهید آیت الله مدرس(ره) حضور دارند که امسال، ۱۸۷۷ نفر به عضویت کتابخانه درآمده‌اند.
یادآور می‌شود: کتابخانه مجتمع فرهنگی شهید آیت الله مدرس(ره) در سال ۱۳۷۵ با حضور تولیت فقید آستان قدس رضوی گشایش یافت و خدمت رسانی خود را به جویندگان علم و دانش آغاز کرد.