استاندار خراسان رضوی : برنامه های آستان قدس رضوی در زیارتگاه شهيد مدرس(ره) بسيارعالي است

استاندار خراسان رضوی : برنامه های آستان قدس رضوی در زیارتگاه شهيد مدرس(ره) بسيارعالي است
اردیبهشت 16, 1393
4 بازدید

          مهندس رشیدیان در بازديد يك روزه خود از کاشمر در بدو ورود به زیارتگاه شهيد مدرس اظهار داشت : در زیارتگاه این شهید بزرگوار فعالیتهای بسيار خوب و ماندگار انجام گرفته است .   نماینده عالی دولت در خراسان رضوی خاطر نشان کرد : فعالیتهای عمرانی و فرهنگی صورت گرفته […]

 

 

 

 

 

مهندس رشیدیان در بازديد يك روزه خود از کاشمر در بدو ورود به زیارتگاه شهيد مدرس اظهار داشت : در زیارتگاه این شهید بزرگوار فعالیتهای بسيار خوب و ماندگار انجام گرفته است .

 

نماینده عالی دولت در خراسان رضوی خاطر نشان کرد : فعالیتهای عمرانی و فرهنگی صورت گرفته توسط آستان قدس رضوی در این زیارتگاه گواهی روشن بر تحقق فرمان امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری است .

 

وي در بازديد از زیارتگاه شهید مدرس(ره) با تأکید بر اینکه حركتي بسيار مفيد و رو به جلو در اين مجموعه فرهنگی شاهد هستيم افزود: با توجه به اينكه كاشمر دومین شهر زیارتی استان پس از مشهد مقدس محسوب می گردد وجود اين چنين مراكز فرهنگي ، مذهبي و اقامتي براي جذب زائرین  بسيار تاثير گذار مي باشد .

 

استاندار خراسان رضوی در پايان افزود : اميدواريم همچون گذشته شاهد توسعه بيشتر اين مكان و بهره مندي بيشتر مردم از برکات آستان قدس رضوی در زیارتگاه شهید آیت ا… مدرس(ره) باشيم .

 

 


 

 

 


 

 


 

 

 

 

دست نوشته استاندار خراسان رضوی جناب آقای مهندس رشیدیان در دفتر موزه آثار و اسناد شهید آیت ا… مدرس(ره)