استاندار خراسان رضوی : برنامه های آستان قدس رضوی در زیارتگاه شهيد مدرس(ره) بسيارعالي است

استاندار خراسان رضوی : برنامه های آستان قدس رضوی در زیارتگاه شهيد مدرس(ره) بسيارعالي است
اردیبهشت ۱۶, ۱۳۹۳
120 بازدید

          مهندس رشیدیان در بازديد يك روزه خود از کاشمر در بدو ورود به زیارتگاه شهيد مدرس اظهار داشت : در زیارتگاه این شهید بزرگوار فعالیتهای بسيار خوب و ماندگار انجام گرفته است .   نماینده عالی دولت در خراسان رضوی خاطر نشان کرد : فعالیتهای عمرانی و فرهنگی صورت گرفته […]

 

 

 

 

 

مهندس رشیدیان در بازديد يك روزه خود از کاشمر در بدو ورود به زیارتگاه شهيد مدرس اظهار داشت : در زیارتگاه این شهید بزرگوار فعالیتهای بسيار خوب و ماندگار انجام گرفته است .

 

نماینده عالی دولت در خراسان رضوی خاطر نشان کرد : فعالیتهای عمرانی و فرهنگی صورت گرفته توسط آستان قدس رضوی در این زیارتگاه گواهی روشن بر تحقق فرمان امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری است .

 

وي در بازديد از زیارتگاه شهید مدرس(ره) با تأکید بر اینکه حركتي بسيار مفيد و رو به جلو در اين مجموعه فرهنگی شاهد هستيم افزود: با توجه به اينكه كاشمر دومین شهر زیارتی استان پس از مشهد مقدس محسوب می گردد وجود اين چنين مراكز فرهنگي ، مذهبي و اقامتي براي جذب زائرین  بسيار تاثير گذار مي باشد .

 

استاندار خراسان رضوی در پايان افزود : اميدواريم همچون گذشته شاهد توسعه بيشتر اين مكان و بهره مندي بيشتر مردم از برکات آستان قدس رضوی در زیارتگاه شهید آیت ا… مدرس(ره) باشيم .

 

 


 

 

 


 

 


 

 

 

 

دست نوشته استاندار خراسان رضوی جناب آقای مهندس رشیدیان در دفتر موزه آثار و اسناد شهید آیت ا… مدرس(ره)