200 هزار نفر در سه ماهه اول سال 96 در زیارتگاه شهید آیت ا… مدرس(ره) حضور یافته اند .

200 هزار نفر در سه ماهه اول سال 96 در زیارتگاه شهید آیت ا… مدرس(ره) حضور یافته اند .
تیر 26, 1396
10 بازدید

      از ابتدای سال 96 بیش از 200 هزار نفر از اقصی نقاط کشور به زیارتگاه شهید آیت الله مدرس(ره) مشرف و از خدمات رفاهی زیارتی این مجموعه بهره‌مند شدند.به گزارش روابط عمومی ، مدیر عامل موسسه آستان حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) و زیارتگاه شهید مدرس(ره) با بیان این خبر گفت: مجتمع […]

 

 

 

از ابتدای سال 96 بیش از 200 هزار نفر از اقصی نقاط کشور به زیارتگاه شهید آیت الله مدرس(ره) مشرف و از خدمات رفاهی زیارتی این مجموعه بهره‌مند شدند.
به گزارش روابط عمومی ، مدیر عامل موسسه آستان حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) و زیارتگاه شهید مدرس(ره) با بیان این خبر گفت: مجتمع فرهنگی شهید آیت الله مدرس(ره) با دارا بودن فضای مطلوب و زیبا، امکانات و خدمات رفاهی در طول سال پذیرای بیش از 2 میلیون زائر از اقصی نقاط کشور می باشد.
حمزه سپهریان با اشاره به افزایش 12 درصدی تشرف زائران نسبت به مدت مشابه سال قبل عنوان کرد: خوشبختانه در ایام نوروز سال 96 بیش از 90 هزار زائر به زیارتگاه شهید آیت ا… مدرس(ره) کاشمر مشرف شدند و 4 هزار و 500 نفر از خدمات  زائر سرا، 2 هزار نفر از خدمات سالن های اجتماعات و 15 هزار نفر از خدمات اسکان موقت بهره‌مند شدند.
وی تصریح کرد: مجتمع فرهنگی شهید آیت الله مدرس(ره) همواره تلاش ‌می‌کند با برگزاری برنامه‌های مختلف ویژه زائران و مجاوران در حوزه ‌های علوم قرآنی و معارف اسلامی، نماز و دعا، تبلیغات و انتشارات مذهبی و فرهنگی، هنری و ورزشی زائران را بیش از پیش با زندگی و شخصیت شهید آیت الله مدرس(ره) آشنا کند.
سپهریان ارائه تسهیلات رفاهی – عبادی به زائران و زائر محوری را از جمله اولویت‌ های زیارتگاه شهید آیت ا… مدرس(ره) برشمرد و افزود: در این زیارتگاه برای رفاه حال زائران دفتر زائر سرا به صورت شبانه‌روزی فعالیت ‌می‌کند و زائران می‌توانند از خدمات این مجموعه از جمله 5 باب مهمانپذیر با تجهیزات کامل،20 اتاق، 2 سالن اجتماعات، آشپزخانه، پارکینگ، فضای بازی کودکان، کتابخانه و فرهنگسرا، خدمات اینترنتی، سکوهای اقامتی، فضای سبز با گل‌های متنوع و آب نماهای زیبا همراه با معماری اسلامی استفاده کنند.
 وی یادآور شد: موزه آثار و اسناد شهید آیت الله مدرس(ره) نیز در این مجموعه از ساعت 8 صبح الی 20 شب به صورت رایگان برای بازدید عموم دایر است.