مدیر عامل آستان حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) و زیارتگاه شهید مدرس(ره) خبر داد: ۱۸۰ هزار جلد کتاب در کتابخانه‌های موسسه

مدیر عامل آستان حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) و زیارتگاه شهید مدرس(ره) خبر داد: ۱۸۰ هزار جلد کتاب در کتابخانه‌های موسسه
اردیبهشت ۲۷, ۱۳۹۵
118 بازدید

  مدیرعامل آستان حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) و زیارتگاه شهید مدرس گفت: بیش از ۱۸۰ هزار جلد کتاب و نرم افزار در کتابخانه های موسسه آستان حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) و زیارتگاه شهید مدرس(ره) وجود دارد. حمزه سپهریان با اشاره به خرید کتاب از نمایشگاه بین المللی کتاب تهران بیان کرد: امسال ۸ […]

 

مدیرعامل آستان حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) و زیارتگاه شهید مدرس گفت: بیش از ۱۸۰ هزار جلد کتاب و نرم افزار در کتابخانه های موسسه آستان حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) و زیارتگاه شهید مدرس(ره) وجود دارد.

حمزه سپهریان با اشاره به خرید کتاب از نمایشگاه بین المللی کتاب تهران بیان کرد: امسال ۸ هزار جلد کتاب در موضوعات متنوع و مختلف با اعتباری بیش از ۱۰۰ میلیون تومان از بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران خریداری شده است.

وی ادامه داد: با افزایش ۸ هزار جلد کتاب و نرم افزار، تعداد منابع چاپی کتابخانه‌های این موسسه به ۱۸۰ هزار جلد کتاب و نرم افزار خواهد رسید.

سپهریان عنوان کرد: این کتاب با هدف هدفمندسازی خرید و رفع کمبودهای منابع اطلاعاتی با توجه به نظر اعضا و تازه‌های نشر خریداری شده است.

وی ادامه داد: در حال حاضر این موسسه اداره کتابخانه‌های شهیـد آیت‌الله مـدرس(ره) کاشمر، کتابخانه حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) طبس، کتابخانه امام رضا(ع) قاین و کتابخانه امام رضا(ع) محمدآباد را بر عهده دارد.

وی با اشاره به استقبال گسترده دوستداران علم و دانش از کتابخانه‌های این موسسه تصریح کرد: خوشبختانه کتابخانه‌های این موسسه به دلیل برخورداری از فضای معنوی مناسب و برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی مورد استقبال گسترده فرهنگ دوستان قرار گرفته است، به گونه‌ای که در حال حاضر، بیش از ۴۰ هزار دانشجو، پژوهشگر و محقق و شهروندان شهرهای مختلف استان در کتابخانه‌های این موسسه عضویت دارند که در نوع خود یک رکورد به شمار می‌رود.