برگزاری جشن میلاد امام رضا(ع) در ۱۵ مجتمع میان راهی امام رضا (ع) با حضور خدام حرم رضوی

برگزاری جشن میلاد امام رضا(ع) در ۱۵ مجتمع میان راهی امام رضا (ع) با حضور خدام حرم رضوی
شهریور ۱۶, ۱۳۹۳
221 بازدید

    جشن های “مهربیکران” و “زیرسایه خورشید” در ۱۵ مجتمع میان راهی امام رضا(ع) با حضور خدام حرم مطهر رضوی، زائرین، مسافرین و مردم شریف روستاها و شهرهای مجاور مجتمع ها برگزار گردید. در این مراسم با شکوه که در شب میلاد امام رضا(ع) به طور همزمان در پانزده مجتمع میان راهی برگزار شد، […]

 

 

جشن های “مهربیکران” و “زیرسایه خورشید” در ۱۵ مجتمع میان راهی امام رضا(ع) با حضور خدام حرم مطهر رضوی، زائرین، مسافرین و مردم شریف روستاها و شهرهای مجاور مجتمع ها برگزار گردید.

در این مراسم با شکوه که در شب میلاد امام رضا(ع) به طور همزمان در پانزده مجتمع میان راهی برگزار شد، ائمه جمعه و روحانیت معزز در خصوص سبک زندگی رضوی به ایراد سخن پرداختند . هم چنین مداحان اهل بیت نیز به بیان مناقب آن امام همام پرداخته و مدیحه سرایی کردند.

جهت برگزاری این مراسم بیست خادم افتخاری و رسمی آستان قدس رضوی از مشهد مقدس به مجتمع های میان راهی امام رضا(ع) اعزام شده که مورد استقبال ائمه جمعه ، مسئولین محلی ، زائرین ، مسافرین و مردم شریف روستاها و شهرهای مجاور مجتمع ها قرار گرفتند .

از برنامه های دیگر شب میلاد هشتمین اختر تابناک آسمان ولایت و امامت در مجتمع های میان راهی امام رضا(ع) می توان به اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء ، اجرای تواشیح و صلوات خاصه حضرت رضا(ع) ، برگزاری مسابقات فرهنگی ، بهره مندی از سخنان خادمین آستان ملائک پاسبان رضوی با موضوع آداب تشرف و زیارت در برخی از مجتمع ها و توزیع بسته متبرک و شیرینی و اهدای جوایز اشاره داشت .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

{jcomments on}