پیام نماینده ترشیز بزرگ به مناسبت سالروز شهادت شهید مدرس

پیام نماینده ترشیز بزرگ به مناسبت سالروز شهادت شهید مدرس
آذر 11, 1399
7 بازدید

?دهم آذرماه سالروز شهادت بزرگمردی است که برای همیشه، الگوی نمایندگان مجلس شد و مجلس شورای اسلامی مفتخر است که روز شهادت وی به عنوان روز مجلس نامگذاری شده است.   ?آیت‌الله سیدحسن مدرس، رادمرد عرصه دین و سیاست به فرموده امام راحل، چونان ستاره‌ای بود که بر تارک دوران تاریک ظلم و ستم رضاخانی […]

?دهم آذرماه سالروز شهادت بزرگمردی است که برای همیشه، الگوی نمایندگان مجلس شد و مجلس شورای اسلامی مفتخر است که روز شهادت وی به عنوان روز مجلس نامگذاری شده است.

 

?آیت‌الله سیدحسن مدرس، رادمرد عرصه دین و سیاست به فرموده امام راحل، چونان ستاره‌ای بود که بر تارک دوران تاریک ظلم و ستم رضاخانی می‌درخشید.

 

?امروز راه و نام و یاد او برای ما به یادگار مانده و برماست که او و مشی و مرام و اندیشه‌های او را چون چراغ راهی در تداوم مسیر انقلاب اسلامی قرار دهیم. انقلابی که بنیانگذار آن، خود را تحت تاثیر شخصیت شهید مدرس می‌دانست و به راستی چه خوش فرمود که: “مدرس زنده است تا تاریخ زنده است”

 

?هشتاد و سومین سالروز شهادت شهید مجاهد آیت‌الله سیدحسن مدرس را که ما در شهرستان کاشمر، مفتخر به میزبانی زیارتگاه آن شهید والامقام هستیم گرامی می‌دارم و امید آن دارم که بتوانم در کسوت نمایندگی مجلس شورای اسلامی، گام در راهی گذارم که شهید مدرس برای ما ترسیم فرمود و همواره مدافع حقوق ملت و پاسدار استقلال، آزادی، هویت، فرهنگ و آرمان‌های مقدس ملت انقلابی ایران اسلامی و به ویژه مردم شریف ترشیز بزرگ باشیم.

 

?جواد نیک‌بین

نماینده مردم شریف شهرستان‌های کاشمر، بردسکن، خلیل‌آباد و کوهسرخ