ویژه برنامه نسیم مهر در اولین روز دهه کرامت

ویژه برنامه نسیم مهر در اولین روز دهه کرامت
شهریور 28, 1391
7 بازدید

همزمان با آغاز دهه کرامت پرسنل آستان قدس رضوی در شهرستان کاشمر ضمن دیدار با نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه کاشمر با آرمانهای امام و رهبری تجدید بیعت نمودند .مراسم با تلاوتی آیاتی چند از کلام ا… مجید و مداحی ذاکرین اهل بیت آغاز ، سپس مدیریت شرکت فرش آستان قدس رضوی گزارشی […]

همزمان با آغاز دهه کرامت پرسنل آستان قدس رضوی در شهرستان کاشمر ضمن دیدار با نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه کاشمر با آرمانهای امام و رهبری تجدید بیعت نمودند .
مراسم با تلاوتی آیاتی چند از کلام ا… مجید و مداحی ذاکرین اهل بیت آغاز ، سپس مدیریت شرکت فرش آستان قدس رضوی گزارشی از عملکرد واحد کاشمر ارائه کردند .

 

 

در ادامه مدیر عامل مؤسسه آستانه حضرت حسین بن موسی الکاظم (ع) و آرامگاه شهید آیت ا… مدرس (ره) ضمن تبریک ایام دهه کرامت گزارشی از اهداف ، برنامه ها و عملکرد نهادهای وابسته با آستان قدس رضوی در کاشمر بیان نمودند .
ایشان در ابتدای سخنان خود به فعالیتهای فرهنگی مجتمع شهید آیت ا… مدرس(ره) ، مجتمع های میان راهی امام رضا(ع) که در طول سال خدمات شایانی را به زائرین آن حضرت ارائه می نمایند اشاره و مطالبی را نیز در موضوع تلاش اداره املاک و موقوفات در حفظ و نگهداری اراضی آستان قدس رضوی و عمل به نیات واقفین مطالبی را خاطر نشان کردند .
دراین مراسم امام جمعه کاشمر ضمن خیر مقدم و تبریک ولادت با سعادت حضرت معصومه (س) و آغاز دهه کرامت به حاضرین در جلسه ، از جایگاه زن در اسلام به ویژه کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه (س) سخن گفتند و ویژگیهای آن بانوی بزرگ اسلام را برشمردند و با اشاره به حدیث حضرت رضا(ع) که فرمودند : «کسی که حضرت معصومه(س) را در قم زیارت کند بهشت بر او واجب می شود . » مطالبی را بیان نمودند . 
حضرت حجت الاسلام و المسلمین یعقوبی برای حاضرین در جلسه ویژگیهای انسان مؤمن را برشمردند و با مقایسه خدمات آستان قدس رضوی در قبل و بعد انقلاب به مدیریت توانمند اسلامی حضرت آیت ا… واعظ طبسی  از فعالیتهای مطلوب و ارزشمند آستان قدس رضوی در کاشمر تقدیر و تشکر نمودند .