دیدار مدیر عامل مؤسسه با فرماندار شهرستان

دیدار مدیر عامل مؤسسه با فرماندار شهرستان
شهریور 24, 1395
8 بازدید

  در  این دیدار مدیر عامل مؤسسه ضمن تبریک انتصاب شایسته به عنوان فرماندار جدید شهرستان کاشمر ، گزارشی از فعالیتهای مؤسسه حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) و زیارتگاه شهید آیت ا… مدرس(ره) ارائه نمود .سپهریان خاطر نشان کرد : با توجه به اينكه شهيد مدرس (ره) به عنوان يك شخصيت ملي مطرح است ، […]

 

در  این دیدار مدیر عامل مؤسسه ضمن تبریک انتصاب شایسته به عنوان فرماندار جدید شهرستان کاشمر ، گزارشی از فعالیتهای مؤسسه حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) و زیارتگاه شهید آیت ا… مدرس(ره) ارائه نمود .
سپهریان خاطر نشان کرد : با توجه به اينكه شهيد مدرس (ره) به عنوان يك شخصيت ملي مطرح است ، همه ساله علاوه بر زائرين ، شخصیت ها و مسئولین کشوری در این مکان مقدس حضور می یابند . در این مجموعه علاوه  برتعمیق امر زیارت و خدمات فرهنگی و رفاهی نیازهای دیگر از جمله امنیت ، نظافت و بهداشت در حد عالی ، برخورد شایسته اسلامی خادمین و پرسنل ، محیط باصفا و… نیز مورد توجه قرار گرفته که خوشبختانه همین عوامل سبب شده شهرستان کاشمر به منطقه جذب گردشگری دینی تبدیل شود .
ایشان ابراز امیدواری کرد : مجتمع فرهنگی شهید آیت ا… مدرس(ره) با همکاری فرمانداری  شهرستان بتواند نسبت به خدمات رفاهی و فرهنگی مناسبی در خور شأن زائرین و مجاورین آقای شهید ارائه نماید .
در ادامه این دیدار مهندس فرهادی فرماندار شهرستان ضمن تقدیر و تشکر از آستان قدس رضوی که خدماتی بی نظیری را در مجموعه فرهنگی شهید آیت ا… مدرس(ره) به مسافرینی که به دومین شهر زیارتی استان سفر می نماید ارائه میکند ، خاطر نشان کرد : شخصیت آیت ا… مدرس(ره) به عنوان یک شخصیت ملی و فراجناحی به عنوان الگوی استعمار ستیزی با افکار و اندیشه های نابش می طلبد همه اندیشمندان ، نویسندگان ، پژوهشگران و صاحبان علم در راستای معرفی این شهید بزرگوار گام بردارند .  
در پایان نیز در خصوص برگزاری مراسم بزرگداشت شهادت آیت ا… مدرس(ره) با حضور مسئولین کشوری در آذرماه سال جاری تبادل نظر گردید .