دیدار مدیرعامل مؤسسه با امام جمعه جدید شهرستان کاشمر

دیدار مدیرعامل مؤسسه با امام جمعه جدید شهرستان کاشمر
شهریور 24, 1395
8 بازدید

در  این دیدار مدیر عامل مؤسسه ضمن تبریک انتصاب بجا و شایسته حضرت حجت الاسلام و المسلمین طباطبایی به عنوان امام جمعه جدید شهرستان کاشمر ، گزارشی از فعالیتهای مؤسسه حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) و زیارتگاه شهید آیت ا… مدرس(ره) ارائه نمود .سپهریان خاطر نشان کرد : زیارتگاه شهید آیت ا… مدرس(ره) در راستای […]

در  این دیدار مدیر عامل مؤسسه ضمن تبریک انتصاب بجا و شایسته حضرت حجت الاسلام و المسلمین طباطبایی به عنوان امام جمعه جدید شهرستان کاشمر ، گزارشی از فعالیتهای مؤسسه حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) و زیارتگاه شهید آیت ا… مدرس(ره) ارائه نمود .
سپهریان خاطر نشان کرد : زیارتگاه شهید آیت ا… مدرس(ره) در راستای سند چشم انداز فرهنگی آستان قدس رضوی ، برنامه های گسترده ای را به منظور ترویج باورهای دینی و زنده و پربار تر کردن عشق به ولایت و امامت در قلوب زائران و مجاوران ، سالیانه بیش از 2000 برنامه فرهنگی در حوزه مختلف برگزار می نماید .
ایشان با اشاره به برنامه های مراسم بزرگداشت سالگرد شهادت آیت ا… مدرس(ره) ابراز امیدواری کرد مراسم بزرگداشت هفتاد و نهمین سال شهادت این عالم وارسته با ارشادات امام جمعه جدید شهرستان به عنوان مسئول ستاد بزرگداشت باشکوهتر از گذشته برگزار گردد .
در ادامه حجت الاسلام و المسلمین طباطبایی با اشاره به شخصیت والای شهید آیت ا… مدرس(ره) و ارادت مردم ولایتمدار کاشمر به این فقیه مجاهد ، اظهار داشت : نظرات و افکار این شهید اگر چه مربوط به گذشته است اما این افکار امروز نیز کاربرد داشته و زندگی این شهید با درس ها و عبرتهاي بسیار همراه بوده که مطالعه آن برای جامعه علمی بویژه روحانیون ضروری است .
ایشان خاطر نشان کرد : امید آن داریم با همکاری مجتمع فرهنگی شهید آیت ا… مدرس(ره) نسبت به ارتقاء سطح علمی و فرهنگی در این شهرستان که در گذشته به  نجف ثانی مشهور بوده تلاش نمائیم .