با برگزاری مراسم افتتاحیه، کلاسهای مهدالرضا مجتمع فرهنگی شهید آیت ا… مدرس(ره) در سال جدید آغاز بکار کرد .

با برگزاری مراسم افتتاحیه، کلاسهای مهدالرضا مجتمع فرهنگی شهید آیت ا… مدرس(ره) در سال جدید آغاز بکار کرد .
مهر 5, 1395
14 بازدید

مراسم افتتاحیه کلاسهای مهدالرضا سال تحصیلی 96-95 با حضور 100 نوآموز و والدین آنها در سالن اجتماعات زیارتگاه شهید آیت ا… مدرس(ره) برگزار گردید . محمد یعقوبی مدیر مجتمع فرهنگی شهید آیت ا… مدرس(ره) در مراسم افتتاحیه کلاسهای ضمن قدر دانی از والدین گرامی نونهالان به لحاظ انتخاب مهدالرضا برای آغاز آموزش فرزندان خود ، […]

مراسم افتتاحیه کلاسهای مهدالرضا سال تحصیلی 96-95 با حضور 100 نوآموز و والدین آنها در سالن اجتماعات زیارتگاه شهید آیت ا… مدرس(ره) برگزار گردید .

محمد یعقوبی مدیر مجتمع فرهنگی شهید آیت ا… مدرس(ره) در مراسم افتتاحیه کلاسهای ضمن قدر دانی از والدین گرامی نونهالان به لحاظ انتخاب مهدالرضا برای آغاز آموزش فرزندان خود ، با اشاره به سخنی از حضرت علی(ع) خطاب به امام حسن (ع) که فرمودند : « فرزندم در آغاز تعلیم و تربیت بر آن شدم به تو قرآن بیاموزم » اظهار داشت : خداوند متعال ، به والدینی که اهتمام ویژه ای نسبت به آموزش قرآن به فرزندان خود دارند اجر بالایی را بشارت داده و آنان را متمایز از سایر دیگران در قیامت محشور خواهد نمود .
یعقوبی خاطر نشان کرد : آموزش در کلاسهای مهدالرضا توسط کارشناسان روانشناسی و قرآنی تدوین و بر اساس مفاهیم قرآنی و سنت و سیره ائمه اطهار(ع) است که والدین تأثیرات آن را در آینده در زندگی فرزاندان شاهد بوده به گونه ای که این نونهالان در دوران تحصیلی نیز نسبت به سایر دانش آموزان از موفق تر خواهند بود .
ایشان در ادامه افزود : امروزه آستان قدس رضوی در راستای تعالی و ارتقای آموزش علوم قرآنی 600 شعبه مهدالرضا در سراسر کشور راه اندازی نموده و  امید آن داریم با یاری شما والدین عزیز گامی مؤثر در راه اعتلای فرهنگ قرآنی در جامعه و پیشرفت تحصیلی نوآموزان در سایه قرآن و عترت برداریم .

لازم به توضیح است 100 نفر از نوآموزان در سال تحصیلی 96-95 حضور دارند .