با برگزاری مراسم افتتاحیه، کلاسهای مهدالرضا مجتمع فرهنگی شهید آیت ا… مدرس(ره) در سال جدید آغاز بکار کرد .

با برگزاری مراسم افتتاحیه، کلاسهای مهدالرضا مجتمع فرهنگی شهید آیت ا… مدرس(ره) در سال جدید آغاز بکار کرد .
مهر ۵, ۱۳۹۵
238 بازدید

مراسم افتتاحیه کلاسهای مهدالرضا سال تحصیلی ۹۶-۹۵ با حضور ۱۰۰ نوآموز و والدین آنها در سالن اجتماعات زیارتگاه شهید آیت ا… مدرس(ره) برگزار گردید . محمد یعقوبی مدیر مجتمع فرهنگی شهید آیت ا… مدرس(ره) در مراسم افتتاحیه کلاسهای ضمن قدر دانی از والدین گرامی نونهالان به لحاظ انتخاب مهدالرضا برای آغاز آموزش فرزندان خود ، […]

مراسم افتتاحیه کلاسهای مهدالرضا سال تحصیلی ۹۶-۹۵ با حضور ۱۰۰ نوآموز و والدین آنها در سالن اجتماعات زیارتگاه شهید آیت ا… مدرس(ره) برگزار گردید .

محمد یعقوبی مدیر مجتمع فرهنگی شهید آیت ا… مدرس(ره) در مراسم افتتاحیه کلاسهای ضمن قدر دانی از والدین گرامی نونهالان به لحاظ انتخاب مهدالرضا برای آغاز آموزش فرزندان خود ، با اشاره به سخنی از حضرت علی(ع) خطاب به امام حسن (ع) که فرمودند : « فرزندم در آغاز تعلیم و تربیت بر آن شدم به تو قرآن بیاموزم » اظهار داشت : خداوند متعال ، به والدینی که اهتمام ویژه ای نسبت به آموزش قرآن به فرزندان خود دارند اجر بالایی را بشارت داده و آنان را متمایز از سایر دیگران در قیامت محشور خواهد نمود .
یعقوبی خاطر نشان کرد : آموزش در کلاسهای مهدالرضا توسط کارشناسان روانشناسی و قرآنی تدوین و بر اساس مفاهیم قرآنی و سنت و سیره ائمه اطهار(ع) است که والدین تأثیرات آن را در آینده در زندگی فرزاندان شاهد بوده به گونه ای که این نونهالان در دوران تحصیلی نیز نسبت به سایر دانش آموزان از موفق تر خواهند بود .
ایشان در ادامه افزود : امروزه آستان قدس رضوی در راستای تعالی و ارتقای آموزش علوم قرآنی ۶۰۰ شعبه مهدالرضا در سراسر کشور راه اندازی نموده و  امید آن داریم با یاری شما والدین عزیز گامی مؤثر در راه اعتلای فرهنگ قرآنی در جامعه و پیشرفت تحصیلی نوآموزان در سایه قرآن و عترت برداریم .

لازم به توضیح است ۱۰۰ نفر از نوآموزان در سال تحصیلی ۹۶-۹۵ حضور دارند .