آغاز به کار مرکز پیش دبستانی و آموزش علوم قرآن مهدالرضا در سال جدید تحصیلی

آغاز به کار مرکز پیش دبستانی و آموزش علوم قرآن مهدالرضا در سال جدید تحصیلی
مهر ۷, ۱۴۰۰
242 بازدید

به گزارش روابط عمومی مؤسسه ؛ آغاز به کار مرکز پیش دبستانی و آموزش علوم قرآن مهدالرضا در سال جدید تحصیلی با حضور نوآموزان و والدین آنان در زیارتگاه شهید آیت ا… مدرس(ره) برگزار شد . در مراسم آغاز به کار مهدالرضا ، محمد یعقوبی مدیر مجتمع فرهنگی شهید آیت ا… مدرس(ره) ضمن عرض تسلیت […]

به گزارش روابط عمومی مؤسسه ؛ آغاز به کار مرکز پیش دبستانی و آموزش علوم قرآن مهدالرضا در سال جدید تحصیلی با حضور نوآموزان و والدین آنان در زیارتگاه شهید آیت ا… مدرس(ره) برگزار شد .

در مراسم آغاز به کار مهدالرضا ، محمد یعقوبی مدیر مجتمع فرهنگی شهید آیت ا… مدرس(ره) ضمن عرض تسلیت اربعین حسینی و بزرگداشت هفته دفاع مقدس از والدین بخاطر انتخاب مهدالرضا ، که تعالیم آن مبتنی بر آموزه های قرآنی است تقدیر و تشکر نمود .

ایشان با اشاره به دستاوردهای مهدالرضا از آغاز تا کنون ، آن را یکی از برکات آستان قدس رضوی در راستای فراگیری قرآن به نونهالان و مأنوس شدن خانواده ها با کلام وحی در سراسر کشور دانست و اظهار داشت : از ابتدای تأسیس مهدالرضا در کاشمر حدود ۲۰۰۰ نفر از این کلاسها بهره برده اند .

یعقوبی در ادامه سخنان خاطر نشان کرد : موضوع آموزش ارزشهای اخلاقی و اجتماعی با استفاده از آیات و روایات به شیوه کودکانه مورد توجه خاص قرار دارد و والدین در طول سال تحصیلی شاهد تغییر رفتار نونهالان در خانواده خواهند بود . امید آن داریم با یاری شما والدین عزیز گامی مؤثر در راه اعتلای فرهنگ قرآنی در جامعه و پیشرفت تحصیلی نوآموزان در سایه قرآن و عترت برداریم .

لازم به توضیح است در سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۴۰۱ تعداد ۹۰ نوآموز در کلاسهای مهدالرضا واحد کاشمر در زیارتگاه شهید آیت ا… مدرس(ره) حضور دارند .

از برنامه های این مراسم می توان به اجرای صلوات خاصه حضرت رضا (ع) ، تقدیم هدایایی به رسم یابود و بسته متبرک و مسابقه فرهنگی جهت نونهالان و اولیاء اشاراه داشت .

 

گزارش تصویری

برچسب‌ها:, , , ,