آخرین خبرها
کد خبر : 2535
یکشنبه - ۱۶ شهریور ۱۳۹۳ - ۰۶:۳۸

تصویر زیارتگاه شهید آیت الله مدرس(ره) بر پشت جلد کتابهای تاریخ مقاطع تحصیلی قرار می گیرد.

تصویر زیارتگاه شهید آیت الله مدرس(ره) بر پشت جلد کتابهای تاریخ مقاطع تحصیلی قرار می گیرد.

تصویر زیارتگاه شهید آیت الله مدرس(ره) بر پشت جلد کتابهای تاریخ مقاطع تحصیلی قرار می گیرد.

مدیر عامل مؤسسه آستان حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) و زیارتگاه شهید مدرس(ره) از وزیر آموزش و پرورش درخواست کرد به لحاظ تجلیل و تکریم از شخصیت والای شهید آیت الله مدرس(ره)، پشت جلد یکی از کتابهای تاریخ مقاطع تحصیلی به تصویر زیارتگاه ایشان مزین گردد.

 

 

بنا به گزارش روابط عمومی موسسه، سپهریان مدیر عامل مؤسسه در دیدار با دکتر فانی وزیر آموزش و پرورش ضمن ابراز خرسندی از تشرف ایشان به زیارتگاه اسوه فقاهت شهید آیت الله مدرس(ره) اظهار داشت این مجموعه بزرگ فرهنگی از موسسات وابسته به آستان قدس رضوی است که تولیت آن طی حکمی توسط مقام معظم رهبری در تاریخ ۴/۴/۱۳۷۳ به حضرت آیت الله واعظ طبسی تفویض گردید که خوشبختانه در سایه مدیریت توانمند اسلامی آستان قدس رضوی با برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی، مذهبی، آموزشی و … امروزه به قطب فرهنگی منطقه تبدیل و سالیانه پذیرای بیش از ۳ میلیون نفر زائر می باشد.  

سپهریان تصریح کرد با ثبت این تصاویر، یاد و خاطره شهید آیت الله مدرس(ره) نسل به نسل به عنوان سندی تاریخی در میان فرزندان ما منتقل خواهد شد که زیارتگاه شهید آیت الله مدرس(ره) آمادگی خود را در انجام هرگونه همکاری اعلام می دارد.

سپس دکتر فانی وزیر آموزش و پرورش از خدمات آستان قدس رضوی در سطح استان خراسان تقدیر و خاطر نشان کرد بحمدالله آستان قدس رضوی در هرکجا که وارد شده برکات موثری را در پی داشته است. ایشان از آستان قدس رضوی به خاطر انجام فعالیتهای فرهنگی، آموزشی و عمرانی در منطقه تقدیر و افزود خدمات متنوع و مطلوب این زیارتگاه موجب شده است سالیانه افراد بسیاری از نقاط مختلف کشور به این شهرستان و زیارتگاه مشرف شوند.

ایشان در پاسخ به درخواست مدیر عامل موسسه اعلام داشت طی چند روز سفر ریاست جمهوری و هیات دولت به استان خراسان در صورت ارائه درخواست کتبی توسط زیارتگاه شهید آیت الله مدرس(ره)، موضوع در شورای کتاب های درسی جهت تصویب مطرح خواهد شد.

شایان ذکر است وزیر آموزش و پرورش در ادامه به استقبال دوندگان جاده ولایت رفت و از نزدیک با آنان دیدار کرد که در این برنامه، فروزان فرماندار کاشمر گفت دوندگان جاده ولایت شامل ۲۳ نفر هستند که از ۲۶ روز پیش حرکت خود را از شلمچه به سمت مشهد مقدس آغاز و برای پنجمین سال متوالی است که این راه را طی می کنند.

 

 

 

 

 

 

 

{jcomments on}