No Image
  No Image

              
  

No Image  

جستجو در سایت

کودکانه رضوی

 

 

No Image

برگزاری جشن ورود به قرآن نونهالان مهدالرضا زیارتگاه شهید آیت ا... مدرس برگزار شد

با عنایات حضرت حق وذیل توجهات امام رضا (ع) دوره سه ماهه آموزش حروف و کلمات قرآنی به نونهالان مهدالرضا وابسته به آستان قدس رضوی پایان یافت . با توجه به شروع آموزش روانخوانی و روخوانی قرآن به نونهالان ، جشن ورود به قرآن کودکان در محل زیارتگاه شهید آیت ا... مدرس (ره) با حضور والدین محترم نونهالان برگزار گردید.

 در این مراسم که با تلاوت قرآن کریم و صلوات خاصه امام رضا(ع) و نواختن سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران آغاز شد،جناب آقای یعقوبی مدیریت زیارتگاه شهید آیت ا... مدرس(ره) ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت ختمی مرتبت و حضرت امام صادق (ع) و خیر مقدم به والدین گرامی نونهالان مهدالرضا با بیان اینکه یکی از حقوق اصلی فرزندان بر والدین اینست که والدین نسبت به آموزش قرآن به فرزندان خود اهتمام ویژه داشته باشند از حسن اعتماد والدین به مهدالرضا تشکر و قدردانی نمود.

 وی در ادامه افزود مهدالرضا با استفاده از مربیان مجرب و کارآزموده مفاهیم ابتدایی قرآنی و سبک زندگی ائمه اطهار علیهماسلام را با استفاده از روش های قصه گویی و نمایش به کودکان آموزش میدهند .ایشان با بیان اینکه مجتمع فرهنگی از هر کوششی در جهت آموزش قرآن به نونهالان دریغ نخواهد ورزید افزود، همه امکانات مجتمع در این راستا در اختیار مهدالرضا خواهد بود.

 در ادامه برنامه هایی چون سرود قرآن ، دکلمه قرآنی ، سرود امام زمان توسط نونهالان قرآنی مهدالرضا برگزار شد. در این مراسم به برندگان مسابقه در مسیر بهشت و تمامی کودکان مهدالرضا جوایزی اهداء گردید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر


No Image
No Image No Image No Image
 
No Image

 

 

 

 

امام رضا (سلام الله علیه) : ما زارَني أحَدٌ مِن أولِيائي عارِفاً بِحَقّي إلّا شُفِّعتُ فيهِ يَومَ القِيامَةِ. هيچ يك از دوستانم مرا با شناختِ حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود. وسائل الشيعة - ج 10 - ص 434. میزان الحکمة : ج5- ص125- ح8175
No Image
No Image No Image No Image

کتاب های الکترونیکی

 

 

 

 

 

بازدیدکنندگان سایت

بازدیدهای امروز
بازدید های دیروز
کل بازدیدکنندگان:
560
2009
1857857
 
No Image No Image