No Image
  No Image

              
  

No Image  

جستجو در سایت

No Image

پیام تقدیر و تشکر مدیر عامل موسسه آستانه حضرت حسین بن موسی الکاظم (ع) و زیارتگاه شهید مدرس(ره) از حضور همه اقشار در ویژه برنامه های بزرگداشت شهادت آیت ا... مدرس(ره)

 

 مقام معظم رهبری:
« ما با تجلیل از شهید مدرس(ره) در حقیقت به همه ارزشهایی ارج می نهیم که در وجود این اسوه فضیلت متجلی بود.»


 آئین باشکوه ، کم نظیر و ماندگار ویژه برنامه های ارزشی و مبتکرانه هشتادمین سالگرد پاسداشت شهادت آیت ا... سید حسن مدرس(ره)، مردی از سلاله پاکان، فقیه و مجاهد وارسته و نستوه که به تأسی از رهنمودهای بنیانگذار جمهوری اسلامی ، رهبر فرزانه انقلاب اسلامی(مدظله العالی) و در راستای تحقق منشور هفتگانه آستان قدس رضوی  طراحی، تدوین و با حضور پرخیر و برکت حضرت آیت ا... رئیسی  تولیت معزز آستان قدس رضوی  و جمعی از علما، خانواده های معزز شهیدان ، ایثارگران، نمایندگان ملت و دولت، مسئولین کشوری و لشکری ، سخنوران برجسته، قراء ، شعراء ، مداحان و حضور تاثیرگذار رسانه ملی اجرا گردید برگ زرین دیگری است که در کارنامه درخشان و پر افتخار مردم ولایتمدار ، شهیدپرور، میهمان نواز و غیور ترشیز بزرگ به یادگار گذاشت.
خداوند سبحان را شاکر و سپاسگزاریم که همه مراسم با استقبال بی نظیر و مشارکت گسترده شما مردم ولایتمدار برگزار و الحمد ا...  با تاثیرگذاری شایسته ای همراه بوده است.
اینک لازم می دانم به عنوان خادمی کوچک و به استناد فرمایش گهر بار مولا و ولی نعمتمان حضرت امام رضا(علیه السلام)  که می فرمایند : « هر کس سپاسگزار بندگان نیکوکار نباشد، خدای متعال را هم سپاس نگفته است» از اهتمام و تشریک مساعی همه شما خوبان بزرگوار و عزت مدار  در شهر و روستا به ویژه ائمه محترم جمعه، علما، روحانیون، خانواده های معزز شهداء و ایثارگران، نماینده محترم ، فرمانداران، بخشداران، شهرداری و شورای شهر،  تشکل های مردم نهاد، هیآت محترم مذهبی شهر و روستا  ، پایگاههای مقاومت بسیج، مدیران دستگاههای اجرائی ، نیروهای نظامی و انتظامی، دانشگاهیان، فرهنگیان، بازاریان، اصحاب رسانه و مدیران پایگاههای مجازی که خادمین این موسسه را در اجرای هر چه باشکوهتر برنامه های سالگرد یار و همراه بوده و زیباترین جلوه های وفاق و همدلی را به نمایش گذاشتند صمیمانه قدردانی و تشکر نمایم.
سلامتی توأم با عزت ، عاقبت بخیری و دوام توفیقات همگان را  از خداوند متعال مسئلت دارم.

مدیر عامل موسسه آستانه حضرت حسین بن موسی الکاظم (ع) و زیارتگاه شهید مدرس(ره) 

 

No Image
No Image No Image No Image
 
No Image

 

 

 

 

No Image
No Image No Image No Image

مسابقه کتابخوانی مسابقه فجر فاطمی

Modares

Modares

بازدیدکنندگان سایت

بازدیدهای امروز
بازدید های دیروز
کل بازدیدکنندگان:
269
2121
1795261
 
No Image No Image