No Image
  No Image

              
  

No Image  

جستجو در سایت

No Image

کتاب "اندیشه‌های اقتصادی شهید آیت‌الله مدرس(ره)" در کاشمر رونمایی می‌شود

همزمان با سالروز شهادت آیت ا... مدرس(ره) کتاب اندیشه های شهید آیت ا... مدرس(ره) با هدف تبیین اندیشه‌های اقتصادی و زیربنای رشد و توسعه اقتصادی در اندیشه این عالم فقیه کتاب "اندیشه‌های اقتصادی شهید آیت‌الله مدرس(ره)" در قالب دو فصل تدوین و با حضور حضرت آیت ا... رئیسی تولیت معزز آستان قدس رضوی رونمایی شد .

 

 

 فصل اول این کتاب با عنوان "کارنامه درخشان" به معرفی فقیه و مجاهد خستگی‌ناپذیر شهید آیت‌الله مدرس(ره) می‌پردازد و در فصل دوم کتاب با عنوان "زیرساخت‌های توسعه اقتصادی در اندیشه شهید مدرس(ره)" به افکار، اندیشه‌ها و مذاکرات اقتصادی با تأکید بر استفاده از کالای داخلی پرداخته و در آن به مباحثی نظیر مالیات، مشارکت عمومی، مالکیت خصوصی، نفت، توجه به چشمه‌های ثروت کشور اشاره‌ شده است.

استفاده از تجربه و تخصص نیروهای داخلی در استفاده از معادن و منابع، جلوگیری خروج سرمایه از کشور، توجه به صنعت و فراهم کردن زمینه‌های تولید کارخانه، اهمیت و جایگاه راه‌آهن در اقتصاد، توجه به نحوه خرج کردن سرمایه مملکت، توجه به کشاورزی و حمایت از صادرات از دیگر بخش‌های این کتاب است .

کتاب "اندیشه‌های اقتصادی شهید آیت‌الله مدرس(ره)" به سفارش این موسسه توسط انتشارات به نشر در 128 صفحه در قطع رقعی و در تیراژ 2 هزار نسخه به‌صورت مصور چاپ و هم‌زمان با هشتادمین آئین بزرگداشت این شهید راه حق و حقیقت با حضور تولیت آستان قدس رضوی رونمایی شد .

 

No Image
No Image No Image No Image
 
No Image

 

 

 

 

No Image
No Image No Image No Image

مسابقه کتابخوانی مسابقه فجر فاطمی

Modares

Modares

بازدیدکنندگان سایت

بازدیدهای امروز
بازدید های دیروز
کل بازدیدکنندگان:
310
2121
1795302
 
No Image No Image