No Image
  No Image

              
  

No Image  

جستجو در سایت

No Image

همزمان با دهه پایانی صفر صورت می‌گیرد: ارائه خدمات متنوع مجتمع میان راهی امام رضا(ع) مزداوند به زائران پیاده رضوی

 

 

 

 

 

 

 

نمازخانه و مجتمع میان راهی امام رضا(ع) در مزداوند برنامه‌های فرهنگی تبلیغی متنوعی را برای زائران پیاده رضوی برگزار می‌کند.
به گزارش آستان نیوز، مدیر عامل آستان حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) و زیارتگاه شهید مدرس(ره) با بیان این خبر گفت: مجتمع میان راهی امام رضا(ع) در مزداوند در 100 کیلومتری مشهد قرار دارد و همزمان با دهه پایانی صفر بیشترین زائران پیاده رضوی از این مجتمع تردد می‌کنند.
حمزه سپهریان عنوان کرد: این مجتمع میان راهی در سال گذشته پذیرای بیش از 8 هزار زائر بوده است که امسال سعی شده خدمات با بهترین کیفیت به زائران ارائه شود.
وی افزود: روزهای 23، 24 و 25 آبان ماه بیشترین حجم تردد از این مسیر انجام می‌شود که با همکاری اداره تبلیغات اسلامی، روحانی به نمازخانه میان راهی حضرت امام رضا(ع) مزداوند برای برگزاری نماز جماعت و پاسخگویی به سؤالات شرعی زائران اعزام خواهد شد.
سپهریان ادامه داد: همچنین هماهنگی‌های لازم برای ارائه خدمات بهداشتی و درمانی با حضور امدادگران، تهیه و توزیع غذای گرم، ارائه برنامه‌های فرهنگی و تبلیغی و توزیع بسته‌های فرهنگی و متبرک و سایر خدمات مورد نیاز زائران پیاده امام رضا(ع)  در این مجتمع انجام شده است.
مدیر عامل آستان حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) و زیارتگاه شهید مدرس(ره)تصریح کرد: مجتمع میان راهی امام رضا(ع) در مزداوند دارای دو نمازخانه مستقل برای آقایان و بانوان به مساحت 400 متر مربع ، وضوخانه و سرویس بهداشتی مجهز به آب گرم، رستوران و آشپزخانه، موتور خانه، فضای باز کودکان، دو آلاچیق و سایه بان و بیش از 5 هزار متر مربع محوطه سازی است که علاوه بر فضای نمازخانه، آلاچیق‌های این مجتمع برای استراحت زائران مفروش خواهد شد.
وی یادآور شد: مجتمع‌های میان راهی امام رضا(ع) در مزداوند، تربت جام و رباط سفید بیشترین حجم تردد زائران اهل سنت را دارا هستند که در این مجتمع‌ها سعی شده است خدمات متنوع فرهنگی تبلیغی به زائران ارائه شود.

 

 

 

No Image
No Image No Image No Image
 
No Image

 

 

 

 

No Image
No Image No Image No Image

بازدیدکنندگان سایت

بازدیدهای امروز
بازدید های دیروز
کل بازدیدکنندگان:
594
2009
1857891
 
No Image No Image