No Image
  No Image

              
  

No Image  

جستجو در سایت

No Image

جلسه هم اندیشی ویژه برنامه های بزرگداشت هشتادمین سالگرد شهادت آیت ا... مدرس(ره) با حضور جمعی از روحانیون و مسئولین حوزه های علمیه

 

 

 در آستانه بزرگداشت هشتادمین سالگرد شهادت آیت ا... مدرس(ره)، جلسه هم اندیشی با حضور جمعی از روحانیون، اساتید و مسئولین حوزه های علمیه در جوار زیارتگاه این اسوه فقاهت برگزار گردید .

بنا به گزارش روابط عمومی موسسه، پس از تلاوت آیات جانبخش کلام وحی و خیر مقدم مدیریت زیارتگاه، سپهریان مدیرعامل آستان حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) و زیارتگاه شهید مدرس(ره) ضمن تسلیت ایام محرم الحرام و گرامیداشت سال «اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال»، هدف از برگزاری جلسه را استفاده از نظرات و دیدگاه های مختلف در راستای معرفی شهید آیت الله مدرس(ره) اعلام و خاطر نشان کرد: حضرت امام خمینی(ره) عنایت ویژه ای به شهید آیت ا... مدرس(ره) داشتند و در بخشی از فرمایشات خود فرمودند: «بر ماست که ابعاد روحی و بینش سیاسی و اعتقادی او را هر چه بهتر بشناسیم و بشناسانیم»، بر همین اساس وظیفه هر یک از مسئولین به ویژه روحانیت معزز است که در راستای معرفی بیشتر این شهید بزرگوار گام برداریم .

ایشان اظهار داشت: دیدگاه ها و نظرات شهید مدرس(ره) در زمینه های اقتصادی، فقهی و سیاسی پس از گذشت هشتاد سال شهادت این بزرگ مرد تاریخ معاصر ایران هنوز تازگی داشته و می تواند چراغ راه ما باشد .

سپهریان تصریح کرد: شهید مدرس(ره) در پاسخ به گفته رضا خان، با اخلاص و اعتقاد قلبی خود عنوان کرد: قبر من هر کجا باشد زیارتگاه خواهد شد و تو در جایی می میری که نه آب باشد و نه آبادانی و امروز به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی، عنایات مقام معظم رهبری و به همت آستان قدس رضوی خدمات ارزشمندی در زیارتگاه این شهید بزرگوار جهت استفاده زائرین و مجاورین فراهم شده و این مجموعه به عنوان یک قطب بزرگ فرهنگی در منطقه مطرح می باشد.

مدیرعامل مؤسسه در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم با ارائه نظرات و پیشنهادات سازنده، شاهد برپایی هر چه بهتر مراسم بزرگداشت هشتادمین سالگرد شهادت آیت ا... مدرس(ره) با حضور مسئولین کشوری و لشکری باشیم.

 

روابط عمومی آستان حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) و زیارتگاه شهید مدرس(ره)

 

 

 

 

 

 

No Image
No Image No Image No Image
 
No Image

 

 

 

 

No Image
No Image No Image No Image

مسابقه کتابخوانی مسابقه فجر فاطمی

Modares

Modares

بازدیدکنندگان سایت

بازدیدهای امروز
بازدید های دیروز
کل بازدیدکنندگان:
288
2121
1795280
 
No Image No Image